Szukaj

Przerażające zdjęcia polskich gwiazd! Poznajecie?

Katarzyna Zielińska Halloween

Katarzyna Zielińska na Halloween

Piękna aktorka, Katarzyna Zielińska jest już w zaawansowanej ciąż. Mimo że poród zbliża się wielkimi krokami, to gwiazda nie przestaje żyć aktywnie. Ostatnie tygodnie brzemiennego stanu Kasia postanowiła spędzić z rodziną. Zawiesiła różne dotychczasowe projekty, lecz nie osiadła na laurach i na kanapie przed telewizorem, tylko cieszy się każdą chwilą z bliskimi.

Artystka chętnie jeździ na rowerze oraz relaksuje się na basenie. Jakiś czas temu gwiazda była widziana podczas dokonywania zakupów na Święto Duchów, czyli Halloween.

Na swoim profilu na Instagramie, Zielińska postanowiła pochwalić się efektami przygotować do tego święta. Jak mogliśmy zobaczyć, na fotografii aktorka jest nie do poznania. A wraz z nią pozuje do selfie jej koleżanka, Marzena Rogalska.

My z Rogalem kochamy wygłupy i halloween. Szalejecie? #sunday #niedziela #halloween #halloweenmakeup #zombie – czytamy pod fotografią.

Katarzyna Zielińska nie od dziś jest znana w środowisku z poczucia humoru i dystansu do siebie. Dlatego aż miło popatrzeć, jak w tak zaawansowanej ciąży jest wstanie wciąż bawić się i korzystać z życia!

Ciężarna Katarzyna Zielińska ma problemy ze zdrowiem?! Gwiazda znika z show-biznesu!

Odważne zdjęcie ciężarnej Katarzyny Zielińskiej! Aktorka nie pokazała aby za dużo?

Ciężarna Katarzyna Zielińska kupuje dynie! Wiemy jak aktorka przygotowuje się na Halloween!


Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?

×