NewsyAnna Mucha z Katarzyną Zielińską i Magdaleną Różdżką we wspólnej, świątecznej sesji [Zdjęcia]

Anna Mucha z Katarzyną Zielińską i Magdaleną Różdżką we wspólnej, świątecznej sesji [Zdjęcia]

Anna Mucha, Kasia Zielińska i Magda Różdżka w kampanii.
Anna Mucha, Kasia Zielińska i Magda Różdżka w kampanii.
Karolina Stęclik
27.11.2015 06:15, aktualizacja: 27.11.2015 12:40

W polskim show-biznesie nie brakuje miłości, zdrad, ale też wielkich przyjaźni. Nasze rodzime sławy angażują się w wiele projektów, w trakcie których mają szansę bliżej poznać swoich kolegów z branży. Nie raz taka znajomość przeistacza się w bardzo bliskie relacje. Tak było w przypadku Katarzyny Zielińskiej, Anny Muchy i Magdaleny Różdżki. Aktorki mają na swoim koncie wiele współprac między innymi przy produkcji filmów.

Okazuje się, że przyszła pora na kolejną, wspólną kampanię gwiazd. Tym razem aktorki wzięły udział w sesji dla marki La Millou, która zajmuje się produkcją oryginalnych kocyków i innych akcesoriów dla dzieci. Nic dziwnego, że firma skradła serca tych młodych mam.

Szykujemy niespodziankę. To był dłuuugi dzień - zdradza La Millou

Stylistką gwiazd podczas sesji była Jola Czaja, która na co dzień współpracuje z Kasią Zielińską. Na Instagramie gwiazd pojawiło się dzisiaj kilka zdjęć przedstawiających kulisy kampanii. Nie zabrakło też uroczych selfie.

Boże, jakie jesteśmy ładne - napisała pod zdjęciem Zielińska

Nie da się ukryć - aktorki prezentują się pięknie i wyjątkowo świątecznie. Wszystko wskazuje też na to, że wkrótce zobaczymy je w nowym świątecznym projekcie. Jesteście ciekawi efektów? ;)

Katarzyna Zielinska na Instagramie
Katarzyna Zielinska na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także