Polka została Miss EURO 2016? We Francji zwraca na siebie uwagę wszystkich kibiców. Zamiast biustu chętnie pokazuje… Przebiła Natalię Siwiec?

miss euro 2016 katarzyna stendera kibicka z wrocławia

miss euro 2016 katarzyna stendera kibicka z wrocławia

Kim jest Katarzyna Stendera – Miss EURO 2016?

Rozgrywki EURO 2016 trwają w najlepsze. Pierwszy mecz Polaków, wygrany 1:0 z Irlandią Północną, przeszedł już do historii. Będziemy go pamiętać nie tylko za sprawą wyniku, zwycięskiej bramki strzelonej przez Arkadiusza Milika, ale też pewnej dziewczyny, która z zapałem kibicowała naszej reprezentacji.

Na stadionie podczas meczu Polska-Irlandia była piękna brunetka, która bardzo na siebie zwracała uwagę. Mowa o pochodzącej z Wrocławia Katarzynie Stenderze. Kasia jest niewątpliwie urodziwa, ma świetną sylwetkę i już przez to nie można od niej oderwać wzroku. Ale podczas meczu Polaków z Irlandczykami zrobiła coś jeszcze: odkryła swój ciążowy brzuszek, na którym miała napisane „Fan Inside” (fan jest w środku).

Jak donosi „Gazeta Wrocławska” na pomysł, aby w tak uroczy sposób wesprzeć Polaków, a jednocześnie pochwalić się światu mającym przyjść na świat maluchem, wpadł ojciec dziecka.

W pewnym momencie poczułam, iż wyjazd na mistrzostwa będzie równie ekscytujący zarówno dla mnie, jak i dla mojego dziecka. Na pomysł zrobienia napisu „Fan Inside” wpadł tato malucha. Pomyślałam, że to świetny pomysł, a w ten sposób dziecko, mimo że w brzuchu – będzie miało poczucie uczestnictwa w kibicowaniu – powiedziała Katarzyna Stendera „Gazecie Wrocławskiej”.

Piękna mama i uroczy napis na jej brzuchu wystarczyły, by Polką zainteresowały się media polskie i zagraniczne (m.in. z Niemiec, Chorwacji i Francji). Zdjęcie Katarzyny trafiło także na oficjalne konto na Instagramie Polskiego Związku Piłki Nożnej, „Łączy nas piłka„.

Czy tyle wystarczy, aby to właśnie Katarzyna Stendera została okrzyknięta Miss EURO 2016? Wiele na to wskazuje. 🙂

Zobacz także: Dziewczyna Arkadiusza Milika miała operację plastyczną! Zobacz zdjęcia przed i po

Katarzyna Stendera na profilu na Instagramie PZPN

Katarzyna Stendera na profilu na Instagramie PZPN „Łączy nas piłka”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×