Szukaj

Katarzyna Skrzynecka już nie musi martwić się o brak pracy. Gwiazda dostała rolę w kinowym hicie

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Kasia Skrzynecka już nie będzie musiała narzekać na zawodowy przestój. Pojawia się przed nią prawdziwa szansa, czyli rola w kinowym hicie. 

Katarzyna Skrzynecka kilka dni temu skarżyła się na problemy finansowe. Pandemia koronawirusa pozbawiła pracy zarówno ją, jak i jej męża – Marcina Łopuckiego, który jest trenerem personalnym. Małżeństwo, żeby załatać dziurę w domowym budżecie, postanowiło skorzystać z rządowego wsparcia dla przedsiębiorców.

Ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o „postojowe” w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty. Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat – wyznała aktorka w rozmowie z magazynem „Flesz„.

Gwiazda zdradziła również, że brak regularnych dochodów uniemożliwia jej w tym roku spędzanie urlopu w ukochanej Grecji.

W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy – przynaje aktorka.

Katarzyna Skrzynecka zagra w Kogel-mogel 4

Kasia już niebawem nie będzie musiała narzekać na pustą kasę. Rola w kinowym hicie, jakim niezaprzeczalnie jest saga Kogel-mogel 4, pozwoli zasilić jej domowy budżet. Jak donosi Super Express, zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już pod koniec roku.

Aktorka wcieliła się w rolę Marlenki, żony Piotrusia, którego zagrał Maciej Zakościelny. Bohaterka Skrzyneckiej lubi kicz, pieniądze i wszystko, co się świeci.

To była ciężka rola – dosłownie, bo byłam obwieszona Versace i dużą ilością złota – śmiała się aktorka.

Wyrazista, zabawna, idealnie wpisująca się w gusta widzów kreacja pozwoliła Kasi stać się prawdziwą gwiazdą filmu reaktywowanego po prawie 30 latach.

Staram się, żeby drugoplanowa postać Marlenki była na tyle charakterystyczna i zabawna, by pozwoliła się miło zapamiętać – mówi Skrzynecka o swojej roli

W czwartej części wątek Kasi ma być jeszcze bardziej rozbudowany. Kiedy film pojawi się na ekranach? Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2021.


Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3

Katarzyna Skrzynecka zagra żonę Piotrusia w Kogel Mogel 3

Katarzyna Skrzynecka - konferencja prasowa filmu

Katarzyna Skrzynecka - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"

Kasia Skrzynecka - premiera filmu Kogel Mogel 3

Kasia Skrzynecka - premiera filmu Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×