Katarzyna Skrzynecka bez makijażu i z nieułożonymi włosami. Kilka minut później zmieniła się w demona seksu

Kasia Skrzynecka seksbombą

Kasia Skrzynecka seksbombą

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu

Katarzyna Skrzynecka to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w kultowym filmie Misz masz, czyli Kogel-mogel 3. Aktorka wcieli się w rolę Marleny Wolańskiej, czyli w żonę słynnego Piotrusia. Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem zza kulis. W ten sposób zdradziła jeszcze jeden sekret.

Postać, w którą wciela się aktorka, jest bardzo charakterystyczna. Kocha wyrazisty makijaż i kiczowate ciuchy, a na dodatek lubuje się w znacznie młodszych mężczyznach.

By na czas zdjęć stać się Marleną, potrzebny jest nie tylko talent aktorski, ale także pomoc specjalistów. Nic dziwnego, że Skrzynecka na planie pojawia się skoro świt, by z samego rana wejść na plan zupełnie odmieniona:

JAK ZROBIĆ „MARLENĘ” ze zwykłego zaspanego człowienia przed 06:00 rano ? I żeby takim lookiem lśnić od świtu – toż to niemożliwe. Takie cuda to tylko potrafią Mistrzynie Charakteryzacji i Kostiumograf na planie filmowym – napisała.

Efektem metamorfozy Kasia pochwaliła się na Instagramie. Jej fani po raz kolejny nie zawiedli, nie szczędząc pod jej adresem komplementów:

  • Pani Kasiu 6: 00 rano czy też nie Pani I tak wygląda ładnie. Pozdrawiam

  • Jak ja się nie mogę doczekać tego filmu to tylko ja wiem. Tak się cieszę że zobaczę w nim Panią. I moją ukochaną postać graną prze równie wspaniałą Panią Ewę

  • Fajna sprawa taka charakteryzacja, taka druga twarz. Z niecierpliwością czekam na efekt w filmie, czuję, że to będzie bomba

Kasia, przy okazji publikacji tego zdjęcia zdradziła, jak wygląda bez makijażu. Trzeba przyznać, że także w naturalnym wydaniu i z nieułożonymi włosami aktorka prezentuje się pięknie.

Katarzyna Skrzynecka nigdy nie była tak kiczowata. W tych ciuchach wygląda jak ofiara mody

Wielka wpadka Katarzyny Skrzyneckiej z SMS-em! Fani aktorki pękają ze śmiechu! Miało być miło, a wyszło bardzo pikantnie!

Kasia Skrzynecka pokazała śliczną dorosłą córkę Marcina Łopuckiego! Zobaczcie jak pięknie opiekuje się Alikią


Katarzyna Skrzynecka - zdjęcie bez makijażu

Katarzyna Skrzynecka - zdjęcie bez makijażu

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z planu Kogla Mogla 3

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z planu Kogla Mogla 3

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z planu Kogla Mogla 3

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z planu Kogla Mogla 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×