Szukaj

Urodziny Katarzyny Skrzyneckiej, a na nich pełno gwiazd. Tak aktorka uczciła swoją „50”

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wczoraj świętowała 50. urodziny. Pomimo pandemii spędziła ten dzień w otoczeniu wielu gwiazd. Nie mogła narzekać na brak towarzystwa w szczególnym dla siebie dniu.

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która jest znana głównie ze swoich ról komediowych. Od wielu lat bawi widzów w serialach oraz największych filmowych hitach. Ostatnio fenomenalnie wcieliła się w postać Marlenki, żony Piotrusia Wolańskiego w filmie Kogel-Mogel 3. Już niebawem zobaczymy ją w kontynuacji popularnej produkcji.

Cały czas występuje także na deskach teatru, koncertuje i bierze udział w najpopularniejszych shows. Skrzynecka zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy i kolejnych przedsięwzięć. Od kilku lat możemy oglądać ją też w telewizyjnym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po tym, jak wygrała pierwszą edycję show, dołączyła do grona jurorów.

Wczoraj aktorka i piosenkarka miała wielki powód do świętowania. Obchodziła swoje 50. urodziny. Nie był to jednak dla niej powód do smutku, wręcz przeciwnie.

Jak się dziś czuję jako 50-tka? TAK! Dzięki mojemu Ukochanemu Mężowi za TĘ perspektywę patrzenia na świat – napisała Skrzynecka, nawiązując do pozy przybranej na zdjęciu.

Gwiazda dodała zdjęcie na Instagramie, na którym głowę Marcina Łopuckiego dostrzegamy pomiędzy jej zgrabnymi łydkami. Okazuje się, że ten dzień świętowała w bardzo zacnym gronie.

Katarzyna Skrzynecka świętowała 50. urodziny razem z wieloma gwiazdami

Gwiazda nieco inaczej wyobrażała sobie swoją „pięćdziesiątkę”. Przez trwającą pandemię koronawirusa nie udało jej się urządzić przyjęcia, które wcześniej zaplanowała. Nie oznacza to jednak, że aktorka celebrowała swoje urodziny w domowym zaciszu.

Szczególny dla siebie dzień Katarzyna spędziła na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie nie brakowało jej najbliższych przyjaciół z branży – gwiazd, które wzięły udział w specjalnym wydaniu show.

Już 18 grudnia Polsat wyemituje odcinek, w którym uczestnicy poprzednich sezonów wcielą się w autorów największych świątecznych przebojów wszech czasów. Skrzynecka na kilka minut przemieni się w legendarną Ellę Fitzgerald i zaśpiewa jej hit Winter Wonderland.

Na planie wyjątkowego nagrania stawili się m.in. Ewelina Lisowska, Gosia Andrzejewicz, Marek Kaliszuk, Katarzyna Dąbrowska i Adam Strycharczuk. Pojawili się również przyjaciele Katarzyny zza stołu jurorskiego, a nawet prowadzący Taniec z gwiazdamiKrzysztof Ibisz, który na potrzeby świątecznego odcinka wcielił się w rolę gospodarza.

Półwieczna Skrzynka. MY HAPPY 50. Świętując w gronie Rodziny i Przyjaciół poprzednie Urodziny rok temu, wyobrażałam sobie i marzyłam, by te kolejne okrągłe świętować wyjątkowo radośnie, szałowo i w jeszcze liczniejszym niż co roku Gronie Przyjaciół i Rodziny. Od roku, w planowaniu grafiku pracy, podawałam dzień 3 grudnia jako „zajęty”, by nie pracować w te półwieczne Urodziny, tylko cieszyć się Fajnym Dniem. Kto by wtedy pomyślał, że świat stanie na głowie… wszystko nieczynne lub „zamrożone”, o pracę ciężko, spotkać się w większym gronie nie wolno… I tak oto plany się zmieniły ;), siedzę w pracy od 05:30 rano, zapewne do wieczora i CIESZĘ SIĘ, że tę pracę MAM. A Urodziny urządzę … kiedyś tam, jak będzie wolno. Tym sposobem postarzeję się parę miesięcy później.

Miejmy nadzieję, że już niebawem sytuacja w kraju związana z pandemią się unormuje i aktorka będzie mogła świętować tak, jak sobie to zaplanowała. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!


Katarzyna Skrzynecka jako Ella Fitzgerald(1)

Katarzyna Skrzynecka jako Ella Fitzgerald

Katarzyna Skrzynecka jako Ella Fitzgerald

Katarzyna Skrzynecka jako Ella Fitzgerald

Katarzyna Skrzynecka w 2019 roku

Katarzyna Skrzynecka w 2019 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×