Szukaj

Katarzyna Skrzynecka z mężem między nogami świętuje 50. urodziny! Zgrabnych łydek może pozazdrość jej J.Lo

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka świętuje 50. urodziny. Gwiazda opublikowała z tej okazji bardzo romantyczne zdjęcie z mężem. Marcin Łopucki zdobył się nawet na poruszającą deklarację.

Katarzyna Skrzynecka skończyła 50 lat. Urodzona w Warszawie od zawsze marzyła, żeby zostać aktorką. Będąc jeszcze małą dziewczynką, poświęcała czas na szlifowanie umiejętności. Dziś ma swoje wielkie święto.

Skrzynecka może pochwalić się długą listą filmów i seriali, w których grała. Mogliśmy oglądać ją w Nocnym graffiti, Graczykach, Kogel-mogel 3 czy Na dobre i na złe. Wcieliła się w jedną z głównych postaci w legendarnym musicalu Metro Janusza Józefowicza.

W swoim dorobku poza rolami filmowymi ma także sześć płyt. Katarzyna na rynku muzycznym zadebiutowała w 1999 roku albumem Oszaleli anieli, z którego pochodzi wielki świąteczny przebój o tym samym tytule. Jej przygoda z estradą zaczęła się jednak znacznie wcześniej. Na początku lat 90. Skrzynecka wystąpiła na kilku opolskich festiwalach. W 1990 roku zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar oraz w konkursie Debiutów za interpretację utworu Włodzimierza Korcza Spacer w chmurach. Podczas konkursu pokonała nawet Edytę Górniak.

Publiczność niemal od razu pokochała Skrzynecką za delikatność, poczucie humoru i rozczulający uśmiech. Aż nie chce się wierzyć, że symbol kobiecości lat 90. świętuje dziś 50. urodziny. Katarzyna prawie w ogóle się nie zmieniła. Nadal powala urodą.

Jak Katarzyna Skrzynecka świętuje 50. urodziny?

W dniu swoich 50. urodzin Skrzynecka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. Gwiazda podzieliła się intymną fotografią, która powstała podczas jej tegorocznych wakacji w Grecji. Uśmiechnięta, opalona, ubrana w lekką sukienkę, dumnie prezentująca swoje zgrabne łydki pozuje nad morzem, z którego wyłania się jej mąż. W kadrze został sfotografowany między nogami swojej ukochanej, co nadaje zdjęciu dodatkowego uroku.

Jak się dziś czuję jako 50-tka? TAK! Dzięki mojemu Ukochanemu Mężowi za TĘ perspektywę patrzenia na świat – napisała Skrzynecka, nawiązując do pozy przybranej na zdjęciu.

Mąż błyskawicznie odpowiedział na publikację solenizantki. Marcin Łopucki zdobył się na romantyczną deklarację:

Obiecuję, że tak już zostanę – napisał.

50. urodziny Katarzyny Skrzyneckiej to szczególny dzień nie tylko dla niej samej czy bliskich, ale też oddanych sympatyków. Polska aktorka, piosenkarka i konferansjerka uważana za naszą Jennifer Lopez, a prywatnie spełniona żona i matka, przez lata kariery zgromadziła bowiem wokół siebie szeroką rzeszę fanów. W komentarzach pod zdjęciem można przeczytać mnóstwo serdeczności.

  • Życzymy miliona powodów do uśmiechu każdego dnia.
  • Skrzynka – zawsze pełna życia.
  • Wspaniale! I tak trzymać Pani Kasiu! Kocham Grecję i też mam 50. Zdrowia i spełnienia marzeń!
  • Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, samych sukcesów, najpiękniejszych dni, wszystkiego Kasiu, co zapragniesz.
  • Sto lat Kaśka! Kocham Twój występ, na którym rzucałaś pomarańczami. Był iconic.

Redakcja Jastrząb Post również dołącza się do urodzinowych życzeń dla Kasi. Sto lat! W galerii przypominamy, jak zmieniała się gwiazda na przestrzeni lat.


Katarzyna Skrzynecka na scenie, 1999 rok

Katarzyna Skrzynecka na scenie, 1999 rok

Katarzyna Skrzynecka na scenie, 2001 rok

Katarzyna Skrzynecka na scenie, 2001 rok

Katarzyna Skrzynecka w przeszłości

Katarzyna Skrzynecka w przeszłości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×