„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w świątecznym wydaniu. Edyta Górniak, Mariah Carey, George Michael i… nowe jury

Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Polsat przygotował wyjątkowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W specjalnym wydaniu popularnego show zobaczymy uczestników poprzednich sezonów, którzy odtworzą najlepsze świąteczne przeboje. Kto i co zaśpiewa? Mamy pierwsze zdjęcia z planu.

8 listopada odbył się finał 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Decyzją jurorów najlepszy okazał się Czadoman, który w decydującym starciu wystąpił przebrany za Krzysztofa Cugowskiego. Wielu fanów show było przekonanych, że na kolejny premierowy odcinek programu przyjdzie im czekać aż do wiosny, tymczasem producenci przygotowali dla nich świąteczną niespodziankę.

Zobacz także: Kto w 14. edycji TTBZ? Oto pełna lista uczestników

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: świąteczny odcinek programu. Kto wystąpi?

Już 18 grudnia o godzinie 20.00 Polsat wyemituje specjalne wydanie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym udział wezmą gwiazdy poprzednich edycji. Świąteczne przeboje odtworzą m.in. Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino i Marek Kaliszuk. Zwycięzca odcinka tradycyjnie przekaże 100 tysięcy złotych na cele charytatywne. Wiadomo już, że pieniądze zasilą konto Fundacji Polsat.

W specjalnym odcinku zobaczymy odświeżony skład prowadzących. Obok Macieja Dowbora pojawi się Krzysztof Ibisz, którego czeka nie lada wyzwanie, bo specyficzne poczucie humoru Piotra Gąsowskiego jest trudne do podrobienia. Również w gronie ekspertów wprowadzono zmiany. Za jurorskim stołem zasiądą: Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, jurorka Małgorzata Walewska i na co dzień prowadzący program, aktor Piotr Gąsowski.

Przypada mi w programie wyjątkowa rola, gdyż zasiądę za stołem jurorskim obok fantastycznych osób – diwy operowej Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego, który zazwyczaj prowadzi ten program, a w tym roku wcielił się również w rolę Mikołaja w corocznej wielkiej akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media Mikołajkowy Blok Reklamowy. To ogromne wyróżnienie, że wraz z nimi będę mogła oceniać występy tych fantastycznych wykonawców. Zwycięzca odcinka specjalnego przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych. Za to wsparcie chciałabym bardzo podziękować w imieniu Fundacji i jej podopiecznych – mówi Małgorzata Nawrocka, Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

Kto wystąpi w świątecznym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo? W pierwszą damę piosenki, wokalistkę jazzową Ellę Fitzgerald w utworze Winter Wonderland wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Z kolei Katarzyna Dąbrowska w roli Seweryna Krajewskiego zaśpiewa przepiękną świąteczną balladę, pt. Dzień jeden w roku (Jest taki dzień) Czerwonych Gitar. Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak wykona piosenkę Pada śnieg. Marek Kaliszuk przeistoczy się w nieodżałowanego George’a Michaela w hicie wszech czasów Last Christmas. Gosia Andrzejewicz przemieni się w postać, dzięki której udowodniła w 13. serii programu, że nie ma rzeczy niemożliwych, czyli Mariah Carey. Piosenkarka zaśpiewa przebój All I Want For Christmas.

Zdjęcia gwiazdy po metamorfozie znajdziecie w galerii. To będzie piękna zapowiedź tegorocznych świąt.


Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey

Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×