Szukaj

Takiej petardy u Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie było! Na kanapie zasiądą TUZY polskiego show biznesu!

Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia

Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

 

Katarzyna Nosowska w ostatnim czasie wywróciła swoje życie do góry nogami. Z niszowej kultowej ikony nagle stała się celebrytką niebywale aktywną na wszystkich portalach plotkarskich.    Kasia postanowiła wreszcie otworzyć się dla mediów, ale przede wszystkim przed swoimi fanami, wyjawiając tajemnice ze swojej dotychczasowej nieprzenikalnej prywatnej twierdzy. Kasia ostrym cieciem rozliczyła się zatem z długoletnim partnerem, z własną przeszłością, a także ze swoim Instagramem.

Przypomnijmy, że w jednej chwili z profilu Nosowskiej, zniknęły wszystkie posty! Powód jest prosty, Kasia wydała nową płytę o tytule – BASTA, zatem zaskakująca i nieoczekiwana kastracja internetowa, w jej wykonaniu, to nic innego jak zabieg marketingowy, mający na celu nagłośnienie jej nowej, długo wyczekiwanej przez fanów płyty.

Kolejnym etapem promocji krążka jest seria nowych filmików, które sukcesywnie zapełniają opustoszały profil internetowy piosenkarki. Tym razem Kasia odpuściła celebrytkom, aktualnie na tapetę wzięła rodzime gwiazdy muzyczne. Piosenkarka parodiuje znanych wokalistów, prezentując ich hity w sposób nawiązujący do swojej nowej płyty – BASTA. Artystka nie oszczędziła nawet swojej obecnej szefowej – Kayah, z której lekko zadrwiła. Katarzyna Nosowska na nieśmiertelny hit Kayah – Prawy do lewego, krzyczy BASTA!  Mało tego Kasia nawet próbuje śpiewać głosem Kayah!

 

Kuba Wojewódzki pokazał urocze zdjęcie z synem Kasi Nosowskiej w roli głównej! Mikołaj wyrósł na przystojniaka

 

Wisienką na torcie w promocji nowego krążka BASTA, będzie tradycyjna już wizyta Kasi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Uwaga. 18 października w czwartek moimi gośćmi będę Kasia Nosowska i Dawid Podsiadło.  – czytamy na profilu Kuby

Zatem szykuje się petarda. Kasia i Dawid to z pewnością mieszanka piorunująca, która przyciągnie przed ekrany telewizorów miliony fanów. Być może Kasia zaprezentuje nawet premierowy utwór z nowego krążka wspólnie z Dawidem?

Jedno jest pewne widzów TVN czeka atak prawdziwych TUZÓW polskiej sceny muzycznej, dodając do tego teamu sarkastycznego wszak zafascynowanego tymi artystami Kuby, program ma szanse pobić rekord oglądalności.

Jak myślicie czy odcinek z Kasia Nosowska i Dawidem Podsiadło przebije swoją oglądalnością ten rekordowy z Anną Lewandowską ?

To się okaże już 18 października.

View this post on Instagram

Basta do Bastego!

A post shared by nosowska.official (@nosowska.official) on

 

Ostre słowa Kasi Nosowskiej nie spodobają się innym gwiazdom! Wyjawiła prawdę o alkoholizmie w show-biznesie

SZOK. Kasia Nosowska bezlitośnie odcięła wszystko na czym zbudowała Instagram! Kompletnie wyczyściła swój profil!

Kasia Nosowska bezceremonialnie zażartowała sobie z Kingi Rusin w biały dzień! Reakcja dziennikarki przejdzie do historii [WIDEO]


Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Kasia Nosowska, Dawid Podsiadło

Fotografia: AKPA

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Kasią Nosowską i jej synem, 1997 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×