Matka pożegnała Katarzynę Litwiniak. Padły przeszywające serce słowa

Katarzyna Litwiniuk

Katarzyna Litwiniuk

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka, która przez 20 lat pracowała jako producentka popularnych programów telewizyjnych, przegrała walkę z chorobą nowotworową. Córkę pożegnała matka, Jadwiga, która w sieci zamieściła wzruszający wpis.

Katarzyna Litwiniak kilka lat temu zachorowała na raka piersi. Poddała się leczeniu i kiedy wydawało się, że wszystko wraca do normy,  nowotwór okazał się silniejszy i dał przerzuty do kości. Sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Chociaż lekarze nie dawali szans na wyzdrowienie, Kasia się nie poddawała.

Ratunek dostrzegła w leczeniu w niemieckiej klinice. Z racji tego, że koszta były ogromne, ruszyła zbiórka pieniędzy. Chętnie włączyli się w nią znajomi producentki, którzy oprócz wsparcia finansowego, podawali informację dalej. Udało się zebrać 170 tysięcy złotych, a cały proces leczenia ruszył.

Pomimo woli walki, tej bitwy nie udało się wygrać. Do mediów dotarła smutna wiadomość, że Katarzyna Litwiniak nie żyje. W social mediach przekazała ją menadżerka Anity Lipnickiej Anita Bartosik:

Kasia – niezwykła Marzycielka… Nie poddała się do samiutkiego końca – jak to Litwa. Jeszcze wczoraj rano o 09:16 mi odpisała, że nie może gadać, po czym dodała: teraz. Odeszła w Doha, ok 16:00 czasu polskiego. Maciej Skwierawski DZIĘKUJĘ, że do samego końca wspaniale się Kasią opiekowałeś. Wziela ze sobą bagaż pełen miłości i więzi z nami, i jak Ją znam zielony kamyk Osieckiej na szczęście. I pewnie teraz zarządza na backstage’u nieba bo przecież nie usiedzi spokojnie na tylku.

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Matka żegna córkę

Kiedy wiadomość o śmierci Katarzyny obiegła media, wiele osób przyjęło ją ze smutkiem. Media społecznościowe zalała fala wpisów od bliskich i przyjaciół, którzy chcieli pożegnać producentkę. Wśród nich była też matka Kasi, Jadwiga, która pożegnała córkę. Dodała post, który chwyta za serce.

Kasia odeszła od nas. Zdjęła swoje ludzkie ciało i przeniosła się do krainy MIŁOŚCI. Przesyłam w jej imieniu wyrazy ogromnej wdzięczności za to, że byliście przy niej podczas ostatnich kilku lat. Ja wiem i czuję całym swoim sercem jak wiele pozytywnych zmian jej życie wniosło i jeszcze wniesie w życie wielu ludzi. Wartość życia poznajemy w momencie jego zagrożenia. Kocham Was wszystkich. Zostawiam Was z modlitwą.

Kochani przyjaciele.Dziś Kasia odeszła od nas. Zdjęła swoje ludzkie ciało i przeniosła się do krainy MIŁOŚCI.Przesyłam…

Opublikowany przez Jadwigę Litwiniak Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz także: Piosenkarka pożegnała Katarzynę Litwiniak. Opisała jej heroiczną walkę z chorobą: „Byłaś silna i dzielna”


Katarzyna Litwiniak z synem

Katarzyna Litwiniak z synem

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×