Szukaj

Matka pożegnała Katarzynę Litwiniak. Padły przeszywające serce słowa

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Pierwsza żona Jacka Rozenka, która przez 20 lat pracowała jako producentka popularnych programów telewizyjnych, przegrała walkę z chorobą nowotworową. Córkę pożegnała matka, Jadwiga, która w sieci zamieściła wzruszający wpis.
Katarzyna Litwiniuk

Katarzyna Litwiniuk

Katarzyna Litwiniak kilka lat temu zachorowała na raka piersi. Poddała się leczeniu i kiedy wydawało się, że wszystko wraca do normy,  nowotwór okazał się silniejszy i dał przerzuty do kości. Sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Chociaż lekarze nie dawali szans na wyzdrowienie, Kasia się nie poddawała.

Ratunek dostrzegła w leczeniu w niemieckiej klinice. Z racji tego, że koszta były ogromne, ruszyła zbiórka pieniędzy. Chętnie włączyli się w nią znajomi producentki, którzy oprócz wsparcia finansowego, podawali informację dalej. Udało się zebrać 170 tysięcy złotych, a cały proces leczenia ruszył.

Pomimo woli walki, tej bitwy nie udało się wygrać. Do mediów dotarła smutna wiadomość, że Katarzyna Litwiniak nie żyje. W social mediach przekazała ją menadżerka Anity Lipnickiej – Anita Bartosik:

Kasia – niezwykła Marzycielka… Nie poddała się do samiutkiego końca – jak to Litwa. Jeszcze wczoraj rano o 09:16 mi odpisała, że nie może gadać, po czym dodała: teraz. Odeszła w Doha, ok 16:00 czasu polskiego. Maciej Skwierawski DZIĘKUJĘ, że do samego końca wspaniale się Kasią opiekowałeś. Wziela ze sobą bagaż pełen miłości i więzi z nami, i jak Ją znam zielony kamyk Osieckiej na szczęście. I pewnie teraz zarządza na backstage’u nieba bo przecież nie usiedzi spokojnie na tylku.

Katarzyna Litwiniak nie żyje. Matka żegna córkę

Kiedy wiadomość o śmierci Katarzyny obiegła media, wiele osób przyjęło ją ze smutkiem. Media społecznościowe zalała fala wpisów od bliskich i przyjaciół, którzy chcieli pożegnać producentkę. Wśród nich była też matka Kasi, Jadwiga, która pożegnała córkę. Dodała post, który chwyta za serce.

Kasia odeszła od nas. Zdjęła swoje ludzkie ciało i przeniosła się do krainy MIŁOŚCI. Przesyłam w jej imieniu wyrazy ogromnej wdzięczności za to, że byliście przy niej podczas ostatnich kilku lat. Ja wiem i czuję całym swoim sercem jak wiele pozytywnych zmian jej życie wniosło i jeszcze wniesie w życie wielu ludzi. Wartość życia poznajemy w momencie jego zagrożenia. Kocham Was wszystkich. Zostawiam Was z modlitwą.

Kochani przyjaciele.Dziś Kasia odeszła od nas. Zdjęła swoje ludzkie ciało i przeniosła się do krainy MIŁOŚCI.Przesyłam…

Opublikowany przez Jadwigę Litwiniak Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz także: Piosenkarka pożegnała Katarzynę Litwiniak. Opisała jej heroiczną walkę z chorobą: „Byłaś silna i dzielna”


Katarzyna Litwiniak z synem

Katarzyna Litwiniak z synem

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Katarzyna Litwiniak nie żyje

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×