Tata Kasi Glinki umierał, a ona robiła dobrą minę do złej gry. Tłumaczenie gwiazdy przyprawia o dreszcze…

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Katarzyna Glinka wróciła wspomnieniami no najtragiczniejszej chwili w życiu. Gwiazda opowiedziała o momencie, w którym dowiedziała się, że jej ojciec umiera. Przeżyła koszmar.

Katarzyna Glinka to aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza telenoweli Barwy Szczęścia. W uwielbianym przez widzów serialu  Dwójki od samego początku wciela się w Kasię Górkę. Fani bardzo polubili tę postać, co przyniosło jej sporą rozpoznawalność. Z dnia na dzień zaczęła pojawiać się w nowych produkcjach, a jej grafik dosłownie pęka w szwach. Wszystko to musiała połączyć z opieką nad starszym synkiem Filipem, a od niedawna także nad młodszym, czyli Leo.

Niestety w jej przypadku kariera nie poszła w parze ze szczęściem w miłości. Gwiazda ma za sobą trudny rozwód z pierwszym mężem i ojcem starszego syna, Przemysławem Gołdonem. Wydawało się, że u boku drugiego partnera odnajdzie szczęście. Nie minęło jednak wiele czasu od narodzin małego Leo, a Kasia i ojciec chłopca, Jarosław Bieniecki podjęli decyzję o rozstaniu.

Katarzyna Glinka wspomina moment śmierci ojca

Katarzyna Glinka na co dzień jest uśmiechniętą kobietą i spełnioną mamą. Okazuje się jednak, że bardzo dużo przeszła i musiała poradzić sobie z niebywałymi przeciwnościami losu. Wszystko opisała w obszernym poście, który pojawił się na Instagramie.

Wróciła wspomnieniami do rozpadu małżeństwa i tego, że zbiegło się to z informacją o śmierci jej ukochanego ojca. W momencie, kiedy dostała telefon o tym, że jej tata umiera musiała wejść na scenę w teatrze i zagrać w komedii.

Wchodzenie w rolę pozwala przetrwać. Kiedy 8 lat temu walił się mój świat, dostałam telefon od Mamy, że Tata jest w agonalnym stanie. Było to minutę przed wejściem na scenę… To bardzo dobra sztuka, właściwie już od początku publiczność wybucha gromkimi salwami śmiechu, podczas kiedy ja w sercu toczyłam dramat – napisała gwiazda na Instagramie.

Kasia w najtragiczniejszym momencie swojego życia występowała w komedii Ślub doskonały i pojawiła się przed publicznością w sukni ślubnej.

Śmierć Taty nałożyła się też z końcem mojego małżeństwa. Więc stałam w tej przepięknej sukni ślubnej, rozśmieszałam publiczność do łez, wiedząc, że mogę nie zdążyć, pożegnać się z Ojcem, a ta suknia ślubna to w tym momencie jakiś chichot losu… – dodała.

Aktorka przyznała, że zawód pomaga jej przetrwać wiele trudnych momentów, ale apeluje do fanów o to, by przestali oceniać innych, ponieważ każdy może nosić w sobie jakieś ciężkie przeżycia. Przyznała, że jej życie jest czasami „cholernie bolesne”.


Taniec z Gwiazdami XI edycja odc. 5

PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 04.04.2010 TANIEC Z GWIAZDAMI XI EDYCJA ODC.5 N/Z: GLINKA KATARZYNA KASIA MAMA TATA RODZICE RODZINA

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech przypomni dlaczego małżeństwo jej się rozpadło ? Bo poleciała za murz nem i myślała ze on ja traktuje poważnie, baba z dzieckiem… a teraz ten tez odszedł

  • BPGość pisze:

   Jesteś strasznym prostakiem, który swe żałosne wiadomości opiera na medialnych plotkach. Pilnuj swego zycia.

  • BPRGość pisze:

   Mylisz fikcję z życiem realnym i niepotrzebnie się nakręcasz obrażając sympatyczną aktorkę WYLUZUJ człowieku.

  • Gość pisze:

   W necie nic nie ginie, elno fotek jak ona wpatrzona w tego murz na a później opowiada ze się małżeństwo okruszylo

 • Ewa pisze:

  Nic prywatności wszystko do wglądu. To jest żałosne
  Nigdy się nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tzn. Nie pokazuje się całej D.. Y.

 • Gość pisze:

  O wszystkim opowiadają w mediach , nawet o śmierci , żenada.

 • Gość nowy pisze:

  Żadnego celebryty mi nie żal ci ludzie są jacyś oderwani od rzeczywistości nadają się jedynie na kozetkę do psychologów przynajmniej zarobią na nich bo kolejka będzie długa

 • Gość pisze:

  Te wszystkie aktorki i celebrytki doprowadzają mnie do szału traumę mają po śmierci ojca matki babci a za chwilę pokazują zdjęcia z wakacji na Zanzibarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×