Szukaj

Katarzyna Figura ma nową fryzurę! Z długą grzywką wygląda jak modelka Jagi Hupało

Katarzyna Figura nowa fryzura, metamorfoza

Katarzyna Figura zmieniła fryzurę. Aktorka zrobiła grzywkę, w której przypomina modelki z obrazów Jagi Hupało – popularnej stylistki fryzur. Czyżby w życiu gwiazdy szykowała się większa rewolucja?

Katarzyna Figura raczej rzadko pokazuje się na branżowych imprezach, ale ostatnio widziana była na festiwalu w Gdyni. Bez wątpienia Katarzyna Figura przed wakacjami przeszła bardzo udaną metamorfozę. Obecnie wygląda na wypoczętą, szczęśliwą i niezwykle odmłodzoną. Szczególną uwagę przyciągały długie, jasne włosy aktorki. Zmieniła fryzurę, co zdecydowanie wpłynęło korzystnie na jej samopoczucie. Wystarczy zobaczyć na jedno z niedawno opublikowanych zdjęć na jej Instagramie.

Zobacz: Odmłodzona Katarzyna Figura błyszczy jak diament na festiwalu filmowym! W tak doskonałej formie dawno jej nie widzieliście!

Katarzyna Figura ma grzywkę. Nowa fryzura aktorki

Jednak czegoś musiało brakować w nowym image’u, bo niedawno Kasia Figura pojawiła się w słynnym salonie fryzjerskim u Jagi Hupało, żeby znowu dokonać zmian. Znana stylistka zamieściła na swoim Instagramie fotografię z wizyty aktorki. Ewidentnie dokonano tam ostrego cięcia.

Wygląda na to, że Kasia będzie mogła pochwalić się słynną grzywką od Jagi. Fotografia nie potrzebuje nawet komentarza. Jest bardzo wymowna, widzimy plecy pracującej Hupało i wpatrzoną w nią z zaufaniem Figurę. W tle wiszą portrety ze słynnymi cięciami stylistki. Czyżby aktorka wyszła z salonu w podobnym wcieleniu?

Zobacz: Katarzyna Figura powinna poddać się operacji dłoni! Odkłada ją, bo… To straszne!

Ciekawi jesteśmy efektu finalnego. Już nie możemy się doczekać zdjęć Katarzyny Figury w nowej fryzurze!

Co obecnie robi Kasia Figura?

Przed kilkoma laty aktorka zdecydowała się na życiową rewolucję. Była jeszcze w trakcie rozwodu z mężem, gdy przeprowadziła się do Trójmiasta. W nowym miejscu musiała odnaleźć się na nowo, a jej córki Koko i Kashmir przyzwyczaić się do nowej szkoły, nawiązać nowe przyjaźnie. I to wszystko się udało!

Aktorka jest aktywna zawodowo, cały czas występuje na deskach teatrów. Nie tak dawno premierę miał film Diablo. Wyścig o wszystko, w którym Figura wcieliła się w rolę Feliksa. Ostatnio udało się jej również sprowadzić do siebie mamę, Halinę, co było jej marzeniem, gdyż w ten sposób może się nią lepiej zaopiekować.

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu „Diablo”: Mikołaj Roznerski, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Paweł Staliński


Kasia Figura w salonie Jagi Hupało. Nowa fryzura aktorki

Kasia Figura w salonie Jagi Hupało. Nowa fryzura aktorki

Katarzyna Figura z grzywką

Katarzyna Figura z grzywką

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×