Katarzyna Figura bez makijażu robi manicure. Legenda kina została sfotografowana w salonie piękności

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura znów niebawem pojawi się na dużym ekranie. Zagra w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Czy właśnie do tej roli robi sobie nowe paznokcie? 

Katarzyna Figura zasłynęła jako seks-bomba w połowie lat 80., grając w takich filmowych hitach jak: Pociąg do Hollywood i Kingsajz. Ta etykietka bardzo wpłynęła na jej drogę zawodową. W latach 90., korzystając ze swojego wizerunku, firmowała jedną z popularnych wówczas erotycznych linii telefonicznych.

Linia telefoniczna była moją działalnością aktorską i literacką. Pisałam opowiadania, które potem nagrywałam w studio radiowym, czyli dokładnie tak, jakbym nagrywała audycję. Nie traktowałam tego jak dorabiania. Ludzie słuchali moich wynurzeń, mojego głosu nagranego na sekretarkę. Chcieli dowiedzieć się czegoś na mój temat. Moi fani nie dzwonili pod numer sex telefonu. A jeśli zdarzali się tacy, byli zawiedzeni – tłumaczyła aktorka.

W 2000 roku wbrew swojej urodzie i scenicznemu emploi zagrała w filmie Żurek. Z ogoloną głową wcieliła się w rolę kobiety marginesu społecznego. Za tę kreację otrzymała nagrodę Orła.

Prywatnie aktorka w 1986 wyszła za mąż za biznesmena Jana Chmielewskiego, z którym rozstała się w 1989. W 2000 roku poślubiła amerykańskiego biznesmena, producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Jak wyznała w jednym z wywiadów w 2012 roku, przez lata była ofiarą przemocy domowej. Od tamtej pory toczy się sprawa rozwodowa między obojgiem małżonków. 28 kwietnia br. miała odbyć się kolejna. Niestety, z powodu pandemii sprawa znów została przełożona.

Katarzyna Figura jest matką trójki dzieci. Syn Aleksander z poprzedniego małżeństwa z biznesmenem Janem Chmielewskim ma 33 lata. Natomiast dwie córki 18-letnia Koko Claire i 15-letnia Kaszmir Amber są ze związku z Kaiem.

Katarzyna Figura bez makijażu

W 2013 roku Katarzyna Figura przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, gdzie m.in. została wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

W Gdyni poczułam… wolność, nieograniczone możliwości – fascynujący potencjał, jakbym na nowo zaczęła oddychać, żyć – mówiła w VIVIE!

W ostatnich dniach na Instagramie sopockiego salonu piękności pojawiło się zdjęcie aktorki, która jest w trakcie manicure’u. Gwiazda nawet bez makijażu wygląda ponętnie.

Jak można się domyślać, aktorka szykuje się do roli w nowym filmie Marii Sadowskiej Dziewczyny z Dubaju. Obraz ma podobno ujawnić prawdę o związkach show-biznesu, świata modelek i celebrytek z mafią zajmującą się handlem ludźmi. Cieszy nas, że Kasia Figura wraca na wielki ekran!

View this post on Instagram

Manicure#Kasia#Piekna#

A post shared by @ zoya_manicure on


Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)

Katarzyna Figura na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni (Fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×