Testament Katarzyny Dowbor ujawniony! Dziennikarka zadbała o każdy szczegół! Jest przygotowana na wszystko!

Katarzyna Dowbor ma problemy ze zdrowiem

Katarzyna Dowbor ma problemy ze zdrowiem

Katarzyna Dowbor spisała testament

Katarzyna Dowbor skończyła 60 lat, jest w znakomitej formie, jednak mimo to postanowiła spisać swój testament. Co w nim zawarła?

60-letnia Katarzyna Dowbor w 2018 roku zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na szczęście gwiazda Polsatu uporała się z chorobą i ponownie może cieszyć się życiem na pełnych obrotach. Dziennikarka jest szczęśliwą babcią, zatem z radością spędza wolne chwile z dziećmi swojego syna Macieja Dowbora i jego żony Joanny Koroniewskiej. Oprócz przyjemności rodzinnych Katarzyna nadal realizuje swoje projekty telewizyjne. W tej ekstazie szczęścia ikona telewizji pomyślała także o tym, aby zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich na wypadek jej śmierci.

 Warto być przygotowanym na wszystko – zdradziła Dowbor w Świat i Ludzie.

Katarzyna Dowbor po poważnej operacji tarczycy czuje się świetnie, jednak postanowiła spisać testament:

Choć dziś jest w świetnej formie zdrowotnej,  spisałam już testament. Czuję się bardzo dobrze, wciąż mam apetyt na życie. Ale co będzie za ileś lat? Czas nie stoi w miejscu. Warto być przygotowanym na wszystko – powiedziała w tabloidzie.

Prezenterka Polsatu od lat jest gwiazdą telewizji, w swojej karierze osiągnęła już prawie wszystko o czym może marzyć dziennikarz. Obecnie skończyła 60 lat i jej zdaniem właśnie nadszedł odpowiedni czas, aby uporządkować wszystkie sprawy rodzinne:

Wszystkie sprawy doczesne warto mieć poukładane w każdym momencie życia. Na Zachodzie spisanie testamentu to już jest standard, nikogo to nie dziwi. Jeżeli jest więcej niż jeden spadkobierca, warto jasno wyrazić swoją wolę w kwestiach finansowych. Sprawy majątkowe są powodem kłótni, wielkich konfliktów i podziałów wśród tych, co zostali. Mam fajną, kochającą się rodzinę i nie chcę, żeby z powodu jakichś moich zaniedbań kiedyś to się zmieniło – powiedziała Kasia w Świat i Ludzie.

Kasia Dowbor wyjawiła, że w swoim testamencie zadbała o wszystkich członków rodziny, pamiętała także o ukochanych zwierzętach. Teraz gdy wszystko jest skrupulatnie zaplanowane, Kasia może spokojnie skupić się na swoim życiu i pracy zawodowej. Katarzyna Dowbor jest bardzo zapracowana, od kilku sezonów na antenie Polsat prowadzi hitowy misyjny program Nasz nowy dom. Oprócz telewizji Katarzyna udziela się społecznie, pisze książki jak również felietony. Zatem o emeryturze nawet nie myśli:

  Życie ciągle mnie cieszy, mam ochotę na więcej – stwierdziła.

Katarzynie Dowbor życzymy dużo zdrowia.

Maciej Dowbor zrobił psikusa Joannie Koroniewskiej! Udostępnił zdjęcie, które nie miało ujrzeć światła dziennego!

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat i wygląda jak modelka! Z taką urodą mogłaby zawojować show-biznes!

Maciej Dowbor w genialny sposób sparodiował zdjęcia i nagłówek z tabloidu. “Rewanż!”


Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×