Szukaj

„Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze

Katarzyna Cichopek czy zastąpi Basię Kurdej-Szatan?

Katarzyna Cichopek czy zastąpi Basię Kurdej-Szatan?

Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w programie Dance, dance, dance? Aktorka, na łamach magazynu Flesz, postanowiła oficjalnie skomentować krążące plotki. To jednak niejedyne show, które gwiazda ma szansę poprowadzić. Gdzie jeszcze się pojawi?

Katarzyna Cichopek wyrasta na jedną z wiodących gwiazd Telewizji Polskiej. Aktorka nie tylko wciela się w jedną z głównych gwiazd M jak miłość, bez której widzowie nie wyobrażają sobie kolejnych odcinków serialu, ale także zapraszana jest do realizacji nowych projektów.

Zobacz: Kasia Cichopek nie jest pewna swojej przyszłości w „M jak miłość”. Fani serialu będą zmartwieni jej słowami [WIDEO]

Katarzyna Cichopek wyrasta na główną gwiazdę TVP. Dostanie nowy program?

Od niedawna Cichopek pojawia się w programie Czar par, gdzie wraz z mężem Marcinem Hakielem, znaleźli się wśród członków jury. Aktorka cieszy się sporą popularnością wśród szefostwa TVP.

Jak jakiś czas temu informował Super Express, właśnie dlatego Kasia jest jedną z głównych kandydatek do roli prowadzącej program Dance, dance, dance. Tym samym miałaby zastąpić Basię Kurdej-Szatan. Gwiazda M jak miłość postawiła jeden dość istotny warunek:

Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż pojawił się w programie i to w roli jurora – przyznaje informator tabloidu.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 11 rocznicę ślubu. Mamy zdjęcie, na którym widać, jak rodziła się ich miłość!

"Czar par" z nową jurorką. Obok Katarzyny Cichopek i jej męża zakochanych oceniać będzie też gwiazda TVN!

„Czar par” z nową jurorką. Obok Katarzyny Cichopek i jej męża zakochanych oceniać będzie też gwiazda TVN!

Czy to prawda? W rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz, Cichopek nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła krążącym pogłoskom:

Zdarzenia przyszłe, niepewne. Lepiej pozostawię je bez komentarza – przyznała wymijająco Kasia.

O tym, czy tak się stanie, z pewnością przekonamy się lada moment. Podobno prowadzenie programu to niejedyna praca, którą Kasi zaproponowała stacja. Jak donosi magazyn, aktorka miałaby przejąć po Basi jeszcze jedną rolę i poprowadzić imprezę Sylwestrową.

Zobacz: Katarzyna Cichopek źle wspomina pierwszą serialową rolę: „Wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba”


Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek - Jaka to melodia?

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek - Jaka to melodia?

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek- Jaka to melodia?

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek- Jaka to melodia?

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - Bieg Czas Na Wzrok 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×