Katarzyna Cichopek pochwaliła się wielkim talentem córki. Helenka ma dopiero 8 lat i już robi takie cuda!

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Katarzyna Cichopek pochwaliła się talentem swojej córki. To niesamowite, że ośmiolatka potrafi robić takie cuda.

Katarzyna Cichopek wzięła udział w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem na parkiecie został Marcin Hakiel. Parę połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń. Po zakończeniu show zostali małżeństwem, a także doczekali się dwojga dzieci, 13-letniego obecnie Adama i 8-letniej Heleny.

Niestety sielanka rodzinna się skończyła, bo Kasia i Marcin postanowili się rozstać. Od kilku tygodni nie milkną echa ich decyzji, która ogłosili w social mediach. Nie ma dnia, żeby nie pojawiały się nowe rewelacje na temat zakończenia relacji gwiazdorskiej pary. Szczególnie że Hakiel nie dotrzymał obietnicy złożonej we wpisie i co jakiś czas wypowiada się na temat rozpadu małżeństwa.

Małżonkowie mieli po rozstaniu zgodnie podzielić się opieką nad pociechami. Marcin w głośnym wywiadzie dla Miasta Kobiet wspominał o tym, jak wytłumaczyli swoim pociechom rozstanie.

Córka ma osiem lat więc to jest też trochę inaczej. Syn ma 13 i czasem z nim rozmawiam i mówię mu, że to są sprawy dorosłych. Taka jest prawda, że oni nie są tutaj winni niczemu. Tutaj nikt nie jest winny. Po prostu jesteśmy dorosłymi ludźmi. My musieliśmy podjąć pewne decyzje za nich, bo są niepełnoletni, więc po prostu się dogadaliśmy jak to będzie wyglądać. I tak czas pokaże, życie pokaże. Syn już ma naście lat i zaraz może stwierdzić pewnego dnia, że no woli, żeby jakby to inaczej wyglądało i będzie miał do tego prawo. Wydaje mi się też, że nie wolno jakby dzieciom narzucać wszystkiego. Także też trzeba im dać tą swobodę wyboru, chociaż wiadomo, że my jesteśmy za nich odpowiedzialni i musimy ich wspierać – mówił na antenie.

Obecnie dzieci spędzają naprzemiennie tydzień z mamą, a kolejny z tatą. Rodzice starają się im zapewnić sporo rozrywek. W ten weekend Kasia Cichopek skorzystała z pięknej pogody i zabrała dzieci na spacer. Okazuje się, że Helena ma duży talent.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się talentem córki

Cichopek zabrała dzieci do Łazienek Królewskich. Zwiedzali zabytkowe wnętrza, ale także spacerowali po parku i raczyli się goframi. Helenka złapała za aparat i uwieczniła na zdjęciach swoją mamę.

W obiektywie córci. Życzymy Wam udanego weekendu – napisała Kasia.

Jednak prawdziwym wyczuciem chwili i talentem wykazała się, kiedy uchwyciła w kadrze wiewiórkę, którą wcześniej zwabiła orzeszkiem. Efekty zobaczycie w naszej galerii.


Córka Kasi Cichopek zrobiła jej zdjęcie

Córka Kasi Cichopek zrobiła jej zdjęcie

Kasia Cichopek na spacerze z dziećmi

Kasia Cichopek na spacerze z dziećmi

Kasia Cichopek na spacerze z dziećmi

Kasia Cichopek na spacerze z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×