Jak wyglądają dzieci Kasi Cichopek? Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie Helenki i Adasia! Internauci oszaleli na ich widok!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na wakacjach

Katarzyna Cichopek poleciała na wakacje. Gwiazda zdjęciami z odpoczynku pochwaliła się w sieci. Oprócz fotografii z pięknymi widokami, pokazała też dzieci. Zobacz, jak się zmieniły i wyglądają obecnie. 

Katarzyna Cichopek obecnie przebywa na wakacjach. Gwiazda postanowiła wykorzystać przerwę od nagrywania kolejnych odcinków serialu M jak miłość, spakowała walizki, zabrała najbliższych i wspólnie udali się na zasłużony odpoczynek. Cichopek wybrała Majorkę, czym pochwaliła się w sieci.

Od momentu, w którym gwiazda z rodziną przyleciała na hiszpańską wyspę, aktorka nie zrobiła sobie przerwy od social mediów. Wręcz przeciwnie, jest niezwykle aktywna, a na swoim Instastory pokazuje uroki tego miejsca – w tym m.in. przepiękne widoki, które może podziwiać na co dzień.

Aktorka, chociaż z reguły w sieci nie pokazuje życia prywatnego, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i odsłoniła jego kulisy. Na Instagramie opublikowała zdjęcie swoich dzieci. Sześcioletnia Helena i dziesięcioletni Adam siedzą nad brzegiem morza i wtulają się w siebie. Pomimo tego, że nie widać ich twarzy, z łatwością można zauważyć, że pociechy bardzo wyrosły.

Moi najukochańsi – podpisała zdjęcie gwiazda.

Warto dodać, że ojcem dzieci jest mąż aktorki – Marcin Hakiel. Para poznała się na planie Tańca z gwiazdami. Aktorka pod okiem tancerza trenowała kroki, starając się być coraz lepszą. Z czasem więź, która narodziła się na planie zdjęciowym, przeniosła się do prawdziwego życia.

Od wielu lat zakochani tworzą nie tylko idealny duet, ale przede wszystkim małżeństwo, które wspiera się we wspólnym życiu. Dowodem mogą być zdjęcia, które regularnie krążą w sieci i zdobywają uznanie fanów, którzy śledzą media społecznościowe zakochanych.

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!

Zobacz: Katarzyna Cichopek odstawiła zmysłowe show na Mazurach! Jedna kreacja nie wszystkim przypadły do gustu!

Zobacz: Rozebrana Kasia Cichopek zmysłowo wygina się na białym gumowym łabędziu! Takiej fotki nie ma nawet seksowna Małgorzata Rozenek!


Kasia Cichopek pokazała zdjęcie dzieci

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie dzieci

Kasia Cichopek na wakacjach z mężem i dziećmi

Kasia Cichopek na wakacjach z mężem i dziećmi

Kasia Cichopek w zmysłowej czerwonej sukni zapowiada nowy projekt

Kasia Cichopek w zmysłowej czerwonej sukni zapowiada nowy projekt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×