Katarzyna Bujakiewicz chciała odegrać scenę ze „Słonecznego patrolu”, a tu taka wpadka. „Jaki kraj, taka Pamela”. Wszystko się nagrało

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz udostępniła nowy filmik na Instagramie, w którym wcieliła się w Pamelę Anderson. Zaliczyła zabawną wpadkę. Internauci nie mogą ukryć swojego rozbawienia.

Katarzyna Bujakiewicz przed kamerami debiutowała na początku lat 90. Potem jej kariera nabrała rozpędu. Aktorka wzięła udział w wielu produkcjach, wśród których warto wymienić takie tytuły jak m.in. Stara Baśń, Rh+, Magda M. oraz Lekarze. 

Chociaż od lat bryluje na salonach, można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. W jednym z wywiadów zdradziła sekret swojej urody:

Staram się szukać teraz produktów 3 w 1, żeby jak najszybciej wykonać demakijaż i odżywić skórę. Kiedyś, wspominam te czasy z rozrzewnieniem, kiedy miałam krem do wszystkiego, pod oczy, do uda, do łydki niemalże . […] Zawsze dobre zmywanie twarzy, zawsze nawilżenie i maseczka, więc mam cały zestaw kosmetyczny w domu. – mówiła w rozmowie z Dziennikiem.

Katarzyna Bujakiewicz jako Pamela Anderson. Internauci zachwyceni

Bujakiewicz prowadzi konto na Instagramie. Dzieli się z internautami zawodowymi projektami, a także wybranymi momentami z życia prywatnego. Niedawno opublikowała filmik nagrany na plaży. Aktorka biegnie na brzegiem morza, ma na sobie strój kąpielowy, w rękach trzyma deskę ratunkową. Wydaje się, że gwiazda wciela się w C.J. Parker ze Słonecznego patrolu. Niespodziewanie upada. W tle słychać odgłosy śmiechu.

Katarzyna Bujakiewicz nie przejęła się drobną wpadką. Wręcz przeciwnie, zademonstrowała ją na Instagramie i zabawnie podpisała. Zażartowała, że jaki kraj, taka Pamela Anderson

No to biegiem na wakacje! Jaki kraj, taka Pamela.

Internauci, wśród których nie brakuje gwiazd, nie pozostawili wideo bez reakcji. W komentarzach komplementują dystans Katarzyny Bujakiewicz, a także dziękują jej za poprawę humoru:

  • Marzena Rogalska: Kocham Cię.
  • Beata Sadowska: Pamiętam go. Kocham.
  • Polska ma lepszą Pamelę niż Ameryka. Oj mało kto potrafi tak ciekawie się przewrócić Pozdrawiam.
  • Kasiu, ten film powinien być na receptę! Dobre nagranie.
  • Kocham Panią i pozdrawiam. Jest Pani lekiem na całe zło.

Trudno nie zgodzić się z tymi wpisami. Nagranie jest bardzo zabawne.


Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Katarzyna Bujakiewicz niczym Pamela Anderson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×