Szukaj

Kasia Bujakiewicz nie daje się nudzie. Pokazała sposób na kwarantannę. Bez makijażu wygląda obłędnie!

Koronawirus zmienił tryb życia Kasi Bujakiewicz. Aktorka, która słynie z ognistego temperamentu, zastosowała się do zasady "zostań w domu", a świeżego powietrza zażywa na balkonie.
Kasia Bujakiewicz bez makijażu

Kasia Bujakiewicz bez makijażu

Kasia Bujakiewicz bez dwóch zdań należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Bryluje na salonach od lat, ale czas jakby jej nie zauważał. Gwiazda prawie się nie zmienia, wręcz przeciwnie – zdaje się pięknieć z każdym dniem.

Bujakiewicz potrafi wyglądać jak największe hollywoodzkie aktorki, ale także nie ma problemu, by zaprezentować się zupełnie bez makijażu. Nic dziwnego, jej nieskazitelna cera powoduje, że 48-letnia aktorka wciąż wygląda jak nastolatka. Co robi, że tak świetnie wygląda?

Staram się szukać teraz produktów 3 w 1, żeby jak najszybciej wykonać demakijaż i odżywić skórę. Kiedyś, wspominam te czasy z rozrzewnieniem, kiedy miałam krem do wszystkiego, pod oczy, do uda, do łydki niemalże . (…)  Zawsze dobre zmywanie twarzy, zawsze nawilżenie i maseczka, więc mam cały zestaw kosmetyczny w domu. – mówiła w rozmowie z Dziennikiem.

Koronawirus: Kasia Bujakiewicz i jej sposób na nudę

Aktorka w wieku dwudziestu lat ciągle się odchudzała. Potem jednak zrozumiała, że wszystkie kobiety nie mogą wyglądać tak samo. Ważne, aby dbać o siebie, ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Nawet teraz – w czasach koronawirusa – znalazła pomysł, jak ćwiczyć. Schody na klatce schodowej okazały się idealnym miejscem. Kasia podzieliła się pomysłem z internautami.

Dla Kasi zawsze ważna była autentyczność.

Dla mnie zawsze ważna była autentyczność i naturalność oraz zdrowy tryb życia. A to nie idzie w parze ze wstrzykiwaniem wypełniaczy czy interwencją chirurgiczną. Już zdarzyło mi się usłyszeć, że jestem do jakiejś roli za stara albo… zbyt doświadczona (…) Kiedy poszłam do chirurga medycyny estetycznej, aby usunąć przebarwienia, usłyszałam, że on jeszcze parę rzeczy by mi poprawił” – opowiadała aktorka w Twoim Stylu.

Kasia Bujakiewicz bez makijażu

Aktorka wydaje się bardzo zdyscyplinowana w czasie koronawirusa. Nie oddala się od swojego mieszkania. Jeśli ćwiczy to na klatce schodowej, a świeżego powietrza zażywa na balkonie. Fotką bez makijażu, ale z kawą i psem na balkonie pochwaliła się na Instagramie.

Też tak robicie?


Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×