Szukaj

Kasi Tusk nie jest potrzebny fryzjer. Sama zrobiła sobie metamorfozę. Potrzebowała tylko nożyczek

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Zdradziła, że sama za nią odpowiada. Jak wygląda? Nowe zdjęcia podbijają internet.

Kasia Tusk od lat prowadzi bloga Make Life Easier. Wpisy, które publikuje, stanowią inspiracje dla wielu internautów. Wzorują się jej sposobem ubierania, czy naśladują makijaże.

Blogerka o macierzyństwie. Co powiedziała?

O ile Kasia Tusk chętnie wypowiada się na tematy zawodowe, o tyle o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. O ślubie poinformowała dopiero pięć lat po fakcie. Wygadała się przypadkowo, przy okazji aukcji WOŚP, na którą przekazała suknię ślubną. Chociaż wiadomo, że urodziła córkę, jej imię nadal jest tajemnicą.

Blogerka bardzo rzadko udziela wywiadów na tematy osobiste. Zdarza się jednak, że robi wyjątki. Tak jak w maju, gdy w rozmowie z Vouge wyjawiła, że polubiła być mamą:

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej.

Kasia Tusk zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Kasia Tusk co jakiś czas publikuje urocze zdjęcia z córką. Tak jak w poniedziałek, gdy na Instagramie pokazała kulisy kolejnej sesji.

Blogerka pozuje na łące w jasnej stylizacji. Chociaż trzyma na rękach dziewczynkę ubraną identycznie, w oczy rzuca się jej fryzura. Kasia ma grzywkę, którą samodzielnie ścięła, o czym poinformowała internautów na swoim blogu:

Dzisiejsze zdjęcia mieliśmy zrobić przy okazji mini pikniku na gdyńskich Kolibkach. Niestety Portos w sekundę porwał w krzaki całe przygotowane jedzenie. Do podziwiania, zamiast pikniku, macie więc wątpliwej jakości efekt fryzjerskiej ekspresji. Mojej WŁASNEJ fryzjerskiej ekspresji jakby ktoś pytał. Gdy napatrzycie się już na moją grzywkę, to zwróćcie też uwagę na kolczyki.

W komentarzach na Instagramie nie zabrakło słów zachwytów skierowanych w kierunku mamy i córki. Swój podziw wyraził także Donald Tusk, który napisał:

Uściski dla dzieciny i dziecinki!

Uroczy wpis, prawda?


Kasia Tusk samodzielnie ścięła grzywkę

Kasia Tusk samodzielnie ścięła grzywkę

Kasia Tusk z córką

Kasia Tusk z córką

Kasia Tusk z mamą zdjęcie w ciąży

Kasia Tusk z mamą zdjęcie w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×