Kasia Cichopek i jej 9-letnia córka wbiły się w świąteczne sukienki. W końcu widać, jak bardzo są podobne! Spójrzcie tylko na ich uśmiechy

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek pokazała się z córką. Obie wbiły się w bożonarodzeniowe kreacje. Ależ one są do siebie podobne! Urocze zdjęcie. 

Kasia Cichopek zadebiutowała w show-biznesie dzięki roli w M jak miłośćSerial tak podbił jej popularność, że zainteresowały się nią inne telewizje. Swego czasu zaangażowano ją do Tańca z gwiazdami, gdzie poznała przyszłego męża, Marcina Hakiela. Para doczekała się dwojga dzieci: Adama Heleny. Młodzi Hakielowie mają teraz kolejno po 13 i 9 lat.

Rodzice Adama i Heleny rozstali się kilka miesięcy temu. Sąd sformalizował ich rozwód w sierpniu. Uznano wtedy, że Kasia i Marcin będą się opiekowali dziećmi w trybie naprzemiennym. Jeden tydzień spędzają one z mamą, a drugi – z tatą. W opiece nad dziećmi rodzice mogą liczyć na obecnych partnerów. Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, Hakiel – z tajemniczą Dominiką. Zarówno nowy ukochany mamy, jak i partnerka taty przypadli do gustu Adamowi i Helenie.

Kasia rozmawia, tłumaczy, powtarza jak bardzo je kocha. Podobno już wcześniej poznały Macieja i go polubiły – doniósł informator pisma Świat i ludzie.

Wczoraj dzieci spędzały wieczór ze swoją mamą.

Kasia Cichopek pokazała urocze zdjęcie z córką

Katarzyna zabrała je na rodzinne spotkanie. Korzystając z tego, że akurat miała imieniny, pojechała z nimi do babci, która nosi to samo imię.

Imię Katarzyna to moje najcenniejsze dziedzictwo, które dostałam od Babci – Kasi. Wraz z imieniem otrzymałam siłę, miłość do życia i szacunek do ludzi. Moja kochana Babcia w przyszłym roku skończy 100 lat To co przeżyła i jak podchodzi do świata jest dla mnie źródłem ogromnej inspiracji i wielkiej mądrości. Dziś wszystkim Katarzynom życzę takiej mocy, czerpanej z wiary w siebie i we własne możliwości. Wszystkiego najlepszego Kaśki kochane! – napisała pod zdjęciem, na którym trzyma babcię za rękę.

Chwilę później dodała na Instastory ujęcie, zrobione u boku Heleny. Obie panie wbiły się w świąteczne sukienki. Nie sposób nie zauważyć, że dziewczyny są do siebie bardzo podobne. Mają niemal takie same uśmiechy i rysy twarzy (zdjęcie w galerii pod artykułem – przyp. red. Jastrząb Post).

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×