Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski rozczulili fanów. Widzowie „PnŚ” nie zobaczyli tego nagrania na wizji

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to duet prowadzących Pytanie na śniadanie. Zwłaszcza Kasia budzi ostatnio spore zainteresowanie. Media bacznie przyglądają się jej po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Mąż (nie są po rozwodzie) jeszcze bardziej zwrócił na nią uwagę, gdy w jednym z wywiadów zasugerował, że ktoś pojawił się w jej życiu:
Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się.
Wkrótce potem wybuchła kolejna afera. Ktoś podsłuchiwał prywatne rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego. Rozzłoszczona gwiazda zdecydowała się działać i zgłosiła sprawę na policji. Na szczęście powoli wraca już ona do siebie. Ostatnio zapowiedziała, że mimo ostatnich zawirowań, nie zamierza przestać się uśmiechać i cieszyć życiem.
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we wspólnym wideo
Kasia obecnie skupiła się na pracy. Na TikToku Telewizji Polskiej pojawiła się w ostatnim czasie u boku Macieja. Prezenterzy, w krótkim, uroczym nagraniu, opowiedzieli o Krystianie Ochmanie, który dostał się do finału Konkursu Piosenki Eurowizji.
@badzmyrazem.tvp
Fani, w sekcji komentarzy, skupili się jednak nie na Ochmanie, ale na Kasi i Macieju, którzy, ich zdaniem, wyglądają jak para. Oto przykładowe komentarze internautów:
Świetnie się bawią na wizji i nie tylko.
Zmieniła na starszy model.
Każdy ma prawo do szczęścia.
Wieść niesie, że wszystko razem robią.
Fajna para a życie prywatne ich mnie nie interesuje.
Pasujecie do siebie.
Szałowa parka.
Powodzenia dla was. Buziaki.
Nie uważacie, że fani przesadzają z łączeniem na siłę Kasi i Macieja? Rzeczywiście wyglądają oni razem bardzo ładnie, ale nie jest to żaden dowód na to, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo czy przyjaźń. Obojgu znajomym życzymy wszystkiego najlepszego.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Ten gumocz Hakiel nigdy do Kasi nie pasował. To co robi teraz to ŻENADA . Nie umie pogodzić się z porażką 😏
Bo jest porządnym facetem a zamieniła na starego, suchego pędzla.
Fakt!
Bo Hakiel to bardzo porządny facet a Kurzajewski to stary, suchy pędzel.
Nie wiem czy to takie dziwne że po 17 latach wspólnego życia jest mu się trudno pogodzić z rozstaniem.Zwłaszcza że Pani Katarzyna nie ma nad nim litości w swnsie obnoszenia się świetną relacją z M.K.Myślę że to też jest słabe.Owszem ma prawo jak każdy do szczęścia ale jakieś minimum przyzwoitości i szacunku do byłego męża też by się przydało.Ale może ja się nie znam.Pozdrawiam
Su0er. Wreszcie ktoś napisał prawdę. Wyliczek z klami
Najlepiej smakuje pierwsza kromka chleba. Tyle wspólnie przeżytych lat,dwójka zdrowych dzieci,czyż to nie wielkie szczęście??? Pan Hakiel,to nie konkubent, lecz MĄŻ.,związany również Sakramentem małżeństwa. Rozwód, rozstanie to trauma,porównywalna to śmierci ukochanej osoby. Czas goi rany. Życzę Panu dużo szczęścia. Po burzy zawsze świeci Słońce.
Myślę że jeżeli Ciebie by to spotkało nigdy byś tak go nie oceniła Zastanów się nad osadęm
Ten gumocz przysięgał i dotrzymał słowa a Katarzyna katoliczka i czy przysięga nic nie znaczy?????????
Maria pusty łeb, chce na siłę prorokować czy ktoś pasuje do siebie czy nie , ale ty do nikogo nie pasujesz !!!
To prawda
Jest beznadziejny, w tym jak się teraz zachowuje. To żenujące
Dokładnie, aż wstyd. Człowiek bez klasy.
NIE BUDUJĘ SIĘ SZCZĘŚCIA NA CIERPIENIU I NIESZCZĘŚCIU INNYCH. PANI CICHOPEK NAJWIDOCZNIEJ O TYM KOMPLETNIE ZAPOMNIAŁA. ALE NIECH PAMIĘTAJ, KARMA ZAWSZE WRACA !!!
Hakiel jest bez klasy. Tylko ciula z siebie robi
Uważam że kobieta nigdy nie odchodzi jeżeli mąż prawdzi2ie o nią zabiega , a nie tylko takie tam jak hakiel rzekł ze w zasadzie to ją ko hał całe życie. Jakby ktos mial watpliwosci? On jest zbyt prosty do niej, no ale to jej mąż. Nikt mnie nie przekona, kobieta nieodchodzi jak czuję siekochana, moim zdaniem ona go kryje jak to Polki. Lepi3j żeby ich oczuc8a odżyły, są małżeństwem i rodziną.
Bzdury piszesz tej kobicinie zafascynował nowy i zachowuje się jak dzidzia wstyd
Tak naprawdę nikt nie wie tylko oni sami co się działo w ich małżeństwie, czasem robimy dobrą mine do złej gry, ile można, czasem trzeba powiedzieć dość i odejść
Okropne , trzeba pielęgnować małżeństwo a nie zmieniać facetów, zaraz będzie kolejny
Kto tobie płaci za takie komentarze
Goń się,sama jesteś porażką
W świecie celebrytów to jak się wysmarkać i już koniec rodziny, koniec wszystkiego. Smutek. Żal. Trzymaj się Hakiel. Dużo szczęścia na przyszłość! Ci pseudo artyści tak mają.
Prawda. Nigdy nie pasowało do siebie. To było jak film piękna i bestia
Karma wraca
Fakt karma zawsze wraca. Odczułam to na własnej skórze.
Kaska przy tym Kurzajewski robi strasznie głupie miny ! Czym chce zaimponować???
Do mnie tez wrocila karma…
Nudzicie z tą cichopchaną przez kolegę
Najpierw niech pani Kasia uczesze sie a nie tylko nakłada lakier na włosy -makabra . Proszę spojrzeć wreszcie w lustro !!!Biedne te dzieci , taka matkę mieć !!!
Cichopek I Kurzajewski to para wiarolomcow świetnie do siebie pasują pod tym względem!!,,,
Każdy ma prawo żyć Tak aby był szczęśliwy,życzę wszystkiego naj…😀😀😀
Tak,ale sa pewne zasady.M
Nie wolni basic sie uczuciem 2 giej osoby,w t przypadku zrobilam to Kaska
No tak , po trupach do celu , dla własnego szczęścia poświęcić rodzinę , gratuluję , może właśnie takich doradców słuchała