Szukaj

Karolina Szostak przesadziła z powiększaniem ust! Coś tu jest nie tak!

Karolina Szostak usta

Karolina Szostak przesadziła ze szminką

W dzisiejszych czasach każda użytkowniczka Instagrama staje się ekspertką od makijażu. W sieci roi się od tutoriali, szkiców przedstawiających różnego rodzaju makijaże i porad, udzielanych często przez osoby, które nie mają pojęcia co robią. Świetnie podsumowała to jakiś czas temu Kasia Nosowska, która na swoim profilu – przed całkowitym wyczyszczeniem go z treści – opublikowała film “instruktażowy” dotyczący powiększania ust. W kuriozalny sposób wyśmiewając “kanony mody” męczące dzisiejsze społeczeństwo, Nosowska doprowadziła Internautów do łez.

Wygląda na to, że Karolina Szostak postanowiła się nią zainspirować, ponieważ jej ostatni makijaż ust przypomina nieco “dzieło sztuki” stworzone przez Kasię ku radości fanów. Szostak wybrała się do Krakowa na koncert Paula McCartneya i pochwaliła się filmem, prezentując na nim samą siebie i rozśpiewany tłum na trybunach Tauron Areny.

Szminka o intensywnym odcieniu, którą miała na ustach, w wyraźny sposób wyjeżdżała poza naturalną linię ust, co niestety bardzo rzucało się w oczy. Jeśli chciała wziąć przykład z Nosowskiej, powinna jeszcze była zastosować “wyciory waciane”, czyli tworzone z waty higienicznej wałeczki, mające zapewnić “pełniejsze” usta. To właśnie taki “przepis na piękno” miała dla Internautek Kasia.

Podobne makijażowe wpadki zdarzają się każdemu, ale biorąc pod uwagę fakt, że Karolina kręciła InstaStory kamerą skierowaną na swoją twarz, musiała widzieć to drobne faux pas.

Myślicie, że zrobiła to celowo?

Karolina Szostak bez makijażu i zrobionej fryzury w metrze! Poznalibyście ją?

Karolina Szostak w butach, które jeszcze niedawno były szczytem obciachu. Bardzo odważny wybór

Przemarznięta Karolina Szostak bez grama makijażu! Gwiazda wpadła w depresję


Czy Karolina Szostak jest polską Angeliną Jolie?

×