Karolina Pisarek zmyła makijaż i wygląda jak najsłynniejsza Miss Świata!

Karolina Pisarek bez makijażu

Karolina Pisarek bez makijażu

Karolina Pisarek bez makijażu jak Aneta Kręglicka

Karolina Pisarek postanowiła uczcić 700 tysięcy obserwujących na Instagramie i opublikowała niezwykłe zdjęcie. Gwiazda Top Model zmyła makijaż i pokazała się w naturalnej odsłonie. Fani zauważyli, że jest podobna do Anety Kręglickiej. Zobaczcie zdjęcie!

Karolina Pisarek była jedną z najpopularniejszych uczestniczek w swojej edycji Top Model. Konkurencja czuła się przez nią tak zagrożona, że przez większość czasu śliczna blondynka miała naprawdę pod górkę – biorąc pod uwagę jej obecne sukcesy, nie był to strach bezpodstawny. Karolina od początku odstawała od reszty. Była grzeczna, dobrze ułożona i pracowita, co w połączeniu z niezwykłą urodą szybko zaskarbiło jej sympatię widzów oraz gwiazd biorących udział w show. Choć złośliwi twierdzili, że z takim nastawieniem nie zajdzie daleko, ostatecznie bryluje teraz w kampaniach reklamowych największych marek i robi się coraz popularniejsza.

Niedawno na Instagramie „stuknęło jej” 700 tysięcy obserwujących. Z tej okazji młodziutka gwiazda postanowiła podziękować fanom w wyjątkowo specjalny sposób – opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu, bez filtrów i innych „wspomagaczy” wyglądu. Jej naturalna uroda zachwyciła obserwujących, a w komentarzach pojawiło się zatrzęsienie komplementów. Kilka osób stwierdziło nawet, że Karolina wygląda zupełnie jak młoda Aneta Kręglicka.

Biorąc pod uwagę, że Kręglicka jest jedyną Polką, która zdobyła tytuł Miss Świata, jest to zdecydowanie ogromny komplement. 😉

Oburzona Karolina Pisarek broni Małgorzaty Leitner. Tymi słowami zrobiła sobie wroga z Joanny Krupy? [WIDEO]

Huczny pokaz polskiej sieciówki! Przyszło aż 6 gwiazd: Ania Wendzikowska, Karolina Pisarek, Dorota Gardias

Gwiazdy na prezentacji kolekcji ubrań znanej sieciówki: Paulina Krupińska, Kasia Zielińska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut


Karolina Pisarek bez makijażu

Karolina Pisarek bez makijażu

Karolina Pisarek – choinki gwiazd 2018

Karolina Pisarek – choinki gwiazd 2018

Karolina Pisarek - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&MA

Karolina Pisarek - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&MA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×