NewsyStudniówki Karoliny Pisarek i Radka Pestki. Zobaczcie, jak bawili się na swoich balach maturalnych!

Studniówki Karoliny Pisarek i Radka Pestki. Zobaczcie, jak bawili się na swoich balach maturalnych!

Radek Pestka i Karolina Pisarek
Radek Pestka i Karolina Pisarek
Karolina Stęclik

24.01.2016 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon studniówkowy trwa na dobre. Na portalach społecznościowych aż roi się od zdjęć z balu maturalnego. Nie da się ukryć - to jedno z ważniejszych wydarzeń w całym naszym życiu.

Gwiazdy także były kiedyś młodsze i zatańczyły swoje pierwszego poloneza ;) Niedawno z tą sytuacją musiał zmierzyć się Rafał Jonkisz, którego studniówka była urozmaicona. Mister Polski 2015 zaprosił na nią dziewczynę z konkursu,  Eweliną Grossman.

Wygląda na to, że nie tylko Rafał zbliża się wielkimi krokami do egzaminu dojrzałości. Wczoraj swoje studniówki mieli także Karolina Pisarek. i Radek Pestka! Finalistka Top Model specjalnie na tę okazję założyła elegancką, sięgającą ziemi czerwoną suknię, do której dopasowała szykowną biżuterię. Dopełnieniem stylizacji były pofalowane włosy i piękny makijaż. Jednak na jej instagramowym profilu pokazało się także zdjęcie w zupełnie innej kreacji - tym razem małej czarnej i... trampkach. Czyżby gwiazda przygotowała aż dwie suknie? ;)

Niestety na temat stylizacji Radka nie możemy napisać zbyt wiele. Wprawdzie uzupełnił swoje instagramowe konto o studniówkowe zdjęcie, ale nie widzimy na nim Radka. Zwycięzca Top Model pochwalił się za to pięknymi koleżankami i ich długimi nogami ;)

Jak Wam się podobają? ;)

Radek Pestka (fot. Instagram)
Radek Pestka (fot. Instagram)
Karolina Pisarek (fot. Instagram)
Karolina Pisarek (fot. Instagram)
Karolina Pisarek (fot. Instagram)
Karolina Pisarek (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także