Szukaj

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o Grycankach

Marta Grycan i jej córki miały ochotę na wielką karierę. Niestety. Starania poszły na marne! Nikt nie chce polskich Kardashianek na imprezach więc… Marta i jej córka, Wiktoria, zostały gwiazdami w sieci. Ich Instagram aż kipi od ”seksownych” zdjęć. Obcisłe stroje, głębokie dekolty i mocne makijaże. Zdaniem Grycanek, właśnie to chcą oglądać internauci.

Zobacz zdjęcia: Wiktoria Grycan szokuje erotyczną stylizacją

Wygląda na to, że miarka się przebrała. Karolina Korwin-Piotrowska ostro skomentowała zachowanie celebrytek.

Panie Grycan wróciły ze zdwojoną siłą na Instagramy. Rzadko w „Maglu” mówimy o tym kto, jak wygląda, dopóki sam nie zrobi z siebie idioty. Teraz tę zasadę złamiemy. W lutym panie Grycan przeprowadziły bardzo ostry, zmasowany atak na Instagram. Mieliśmy Grycankę, która pozowała nad basenem i wydawało jej się, że jest sexy. Mama Grycan robiła sobie różne makijaże, oczywiście wszystkie w stylu Kim Kardashian, która jest absolutną idolką rodziny Grycanów. Gratulujemy wzorów, więcej takich – powiedziała Karolina w ”Maglu towarzyskim”.

Większym zjawiskiem medialnym jest córka, Wiktoria. Kiedyś była małoletnia i wyglądała starzej od swojej matki. Dzisiaj już nie jest małoletnia, ma trochę więcej lat i dalej wygląda starzej od swojej matki. Na zdjęciu widzimy dziewczynę, która nie ma rozmiaru 0, ale ubrana jest tak, jakby miała rozmiar 0. Jest pewna granica estetyczna, którą niestety Wiktoria Grycan przekroczyła…  – dodała zniesmaczona dziennikarka.

Victoria Grycan 2 Victoria Grycan Victoria Grycan 5 scena z: Marta Grycan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Victoria Grycan na Instagramie

Victoria Grycan na Instagramie

Marta Grycan Fot. screen z facebook

Marta Grycan
Fot. screen z facebook

Wiktoria Grycan

Wiktoria Grycan
Fot. akpa

Marta Grycan

Fotografia: screen z Instagram.com


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×