Kamil Bednarek stracił bliską osobę. W „The Voice” opowiedział o osobistej tragedii

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek w pierwszym odcinku The Voice of Poland wyznał, że stracił bliską osobę, a emocje przelał na jeden ze swoich utworów. Pierwszy raz zdecydował się powiedzieć o tym głośno. 

Kamil Bednarek debiutuje jako trener w 10. edycji The Voice of Poland. Jego pojawienie się w programie wywołało wielkie emocje, ponieważ ma bardzo wielkie grono wielbicieli, którzy nie mogli doczekać się pierwszego odcinka. Podczas przesłuchań w ciemno, w ostatnim odcinku, wyznał bardzo osobistą rzecz.

Zobacz: Kamil Bednarek w ostatniej chwili musiał odwołać koncert! Co się dzieje?!

Wyznanie Kamila Bednarka

Siedząc w słynnym, czerwonym fotelu i oceniając talent uczestników, Bednarek niespodziewanie zdobył się na osobiste wyznanie, dotyczące straty w jego życiu prywatnym. Do zwierzenia sprowokował go wzruszający występ jednego z wokalistów. Okazało się, że piosenkarz stracił bliską osobę i ta tragedia zainspirowała go do napisania przeboju, Spragniony, artysta postanowił podzielić się historią, która stoi za tekstem tej piosenki.

Pamiętam, że wtedy straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego. Kogoś, kogo bardzo kochałem i ten utwór pisałem w ogromnych emocjach. Bałem się, jak ty go zinterpretujesz, jak go zaśpiewasz… I powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo – powiedział Bednarek.

Zaśpiewanie piosenki w obecności jej autora, uważa się za bardzo ryzykowne. Tym razem uczestnik wyszedł z takiej interpretacji obronną ręką. Nawet udało mu się otworzyć jednego z jurorów. Ostatecznie nie powiedział, kogo stracił, ale może w następnych odcinkach dowiemy się czegoś więcej.

Zobacz: Melania Trump na obchodach rocznicy zamachów 11 września. Opublikowała poruszające zdjęcie

View this post on Instagram

@kamilbednarek zdradził, jak powstał jeden z jego największych przebojów. Jak myślicie, która to piosenka? Więcej już w sobotę o 20.05 w #TVP2. . . #voiceofpoland #kamilbednarek #extra #kulisy #naplanie #trener #song #music

A post shared by THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland) on

10. edycja The Voice of Poland

The Voice of Poland zadebiutował na antenie TVP 3 września 2011 roku. Dokładnie 8 lat później, zorganizowano konferencję promującą 10., jubileuszową edycję muzycznego show. W spotkaniu, uczestniczyły prawie wszystkie gwiazdy, które przez najbliższe tygodnie będziemy oglądać na szklanym ekranie. Trenerami zostali Baron i Tomson, Michał SzpakMargaret i Kamil Bednarek

Pierwszy odcinek The Voice of Poland 10 TVP2 wyemitował w sobotę, 8 września, o godzinie 20:05 w TVP2. Z okazji premiery dziesiątej, jubileuszowej edycji programu, zobaczyliśmy aż trzy odcinki.

View this post on Instagram

Nie przegapcie premierowego odcinka @voiceofpoland już dzisiaj w TVP 2 o godzinie 20:05 ????✌️???????????? #margaret #afromental #michalszpak #kamilbednarek fot. Joanna Jaśkowiak/ Rochstar S.A.

A post shared by Kamil Bednarek (@kamilbednarek) on

Zobacz: Marta Manowska drugą Małgorzatą Rozenek! W oficjalnej sesji ze wszystkimi trenerami “The Voice Senior” wygląda identycznie jak seksbomba z TVN-U!

 


Kamil Bednarek – konferencja promująca 10. sezon The Voice of Poland

Kamil Bednarek – konferencja promująca 10. sezon The Voice of Poland

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek – Eska odwołuje zimę 2019

Kamil Bednarek - MTV EMA pre-Party 2017

Kamil Bednarek - MTV EMA pre-Party 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×