Widzowie TVN-u przecierali oczy, gdy zobaczyli Kamila Bednarka: „Ledwo go poznałam”. Ale zmiana!

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek zaskoczył metamorfozą w Dzień Dobry TVN. Ma krótkie włosy, bujny zarost i śpiewa pop. Nowy wizerunek zrobił spore wrażenie na widzach.

Artysta pojawił się na polskiej scenie z przytupem. Kamila Bednarka poznaliśmy w 2010 roku, kiedy to zajął drugie miejsce w Mam Talent!. Już w pierwszych odcinkach zwrócił uwagę publiczności, nie tylko fenomenalnym wyczuciem muzyki reggae, ale też niezwykłą energią, którą z łatwością zaraża ludzi.

Bednarek szybko zdobył tysiące fanów. Już w 2013 roku wygrał MTV EMA w kategoriach Najlepszy polski artysta i Najlepszy artysta Europy Wschodniej. A ostatnio zasiadł w fotelu trenerskim programu The Voice of Poland

Kamil Bednarek z nową piosenką Bądź przy mnie

Nową dekadę swojej działalności Kamil rozpoczyna utworem Bądź przy mnie. Zaskakujące to o tyle, że mało w nim reggae, a dużo popu. Wraz ze zmianą muzyki zmienił się też sam Bednarek. Prowadzący Dzień Dobry TVN, czyli Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko, stwierdzili, że zmężniał. Podczas wywiadu zdradził, co pandemia zmieniła w jego życiu.

Wszyscy żyliśmy w takim biegu i stresie nieustannym. Teraz człowiek może się zastanowić nad tym, co jest rzeczywiście ważne i czy warto tak gonić – wyznał.

Powoli jednak zaczyna mu doskwierać izolacja.

Pierwszy, drugi tydzień jeszcze jakoś dało się znieść. Ale ile można oglądać seriali? – mówił.

Kamil nie ukrywa, że brakuje mu kontaktu z fanami. Tęskni za sceną i za koncertami.

Mam nadzieję, że właśnie jak wrócimy po tej przerwie, to wszyscy będą się jeszcze bardziej cieszyć i jeszcze lepiej bawić na koncertach – dodał na koniec.

Metamorfoza Kamila Bednarka. Jak się zmienił?

Widzowie byli zaskoczeni wyglądem Kamila. Na profilu Dzień Dobry TVN na Instagramie pojawił się grad komentarzy:

  • Nie do poznania ten chłopak.
  • Ale mu się przytyło…
  • Ledwo go poznałam.
  • To Kamil? SZOK – pisali.
View this post on Instagram

Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN @kamilbednarek zaśpiewał prosto ze swojego domu we Wrocławiu ????Posłuchajcie, aby umilić sobie sobotnie popołudnie ❤️ A na stronie ???????? dziendobry.tvn.pl znajdziecie rozmowę z Kamilem, zapraszamy! ☺️

A post shared by dziendobry tvn (@dziendobrytvn) on

Do piosenki Bądź przy mnie  został nakręcony klip na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Podczas nagrań do teledysku, kilkanaście tygodni temu, Kamil wyglądał zupełnie inaczej…


Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×