Szukaj

Justyna Żyła była chudzinką, ale przez treningi do “Tańca z Gwiazdami” jest jeszcze szczuplejsza!

Justyna Żyła schudła podczas treningów do Tańca z gwiazdami

Justyna Żyła pochwaliła się właśnie zdjęciem z sali treningowej. Blogerka kulinarna chudnie w oczach!

Justyna Żyła to jedna z najgorętszych gwiazd zbliżającej się edycji Tańca z Gwiazdami. Widzowie już nie mogą się doczekać aż w obroty weźmie ją jej taneczny partner, Tomasz Barański.

Żona skoczka narciarskiego ciężko ćwiczy, by w odcinkach na żywo oczarować jury i widzów. Celebrytka zachwyca już teraz swoją jeszcze bardziej smukłą sylwetką. Justyna zawsze była piękną, zgrabną kobietą, ale jej najnowsze zdjęcie z sali treningowej dowodzi jednak, że jest jeszcze szczuplejsza!

Blogerka kulinarna zrobiła sobie selfie w lustrze, do którego zapozowała w czarnym, sportowym stroju. Nie da się nie zauważyć, że Żyła sporo schudła i wygląda jeszcze lepiej niż na ostatniej imprezie, w której brała udział.

Wygląda na to, że Żyła robi wszystko, by zajść w programie jak najdalej. Być może ma nawet chrapkę na finał? Zobaczymy. Wiemy na pewno, że nie będzie jej łatwo do tego finału się dostać – konkurencja jest naprawdę mocna. Przypomnijmy, że na parkiecie Tańca z Gwiazdami zatańczą m.in: Agnieszka Radwańska, Macademian Girl, Anna Jagodzińska, Dominika Tajner-Wiśniewska, czy Qczaj.

Pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami już 1 marca na antenie Polsatu!

Znamy WSZYSTKIE pary „Tańca z Gwiazdami”! Jest kilka zaskoczeń!

Justyna Żyła gorzko o małżeństwie z Piotrem Żyłą. „Słyszałam, że powinnam leżeć pod kołdrą, zapłakana”

Kto zajmie się dziećmi Justyny Żyły gdy będzie na planie „Tańca z Gwiazdami”?


“Dance Dance Dance” czy “Taniec z gwiazdami”? Który program wolisz?

×