Szukaj

Justyna Żyła mieszka jak królowa angielska! Jej dom w Wiśle to prawdziwa perełka!

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Jak mieszka Justyna Żyła?

Justyna Żyła mieszka jak prawdziwa gwiazda! Do sieci trafiły zdjęcia jej pięknego domu, który zostawił jej po rozwodzie skoczek, Piotr Żyła. Jak prezentują się wnętrza? Jak aspirująca celebrytka urządziła przytulne gniazdko, w którym mieszka z dziećmi? Zobaczcie zdjęcia!

Jeszcze rok temu o tej porze Justyna Żyła była znana jedynie jako żona popularnego skoczka narciarskiego. Kryzys w związku z Piotrem Żyłą, który skończył się ostatecznie rozwodem, miał dla niej jednak słodko-gorzkie konsekwencje. Pojawiła się w Playboyu, zdobyła spory rozgłos, a propozycje kolejnych medialnych kontraktów zaczęły wypadać jak z rękawa. Dostała własny program, otworzyła vloga kulinarnego, a kilkanaście godzin temu zadebiutowała na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami.

Gdy nie świeci na czerwonym dywanie, gwiazda wychowuje dzieci i zajmuje się domem w Wiśle, który – według postanowieniu sądu – Piotr musiał odstąpić żonie, którą zdradził z inną kobietą. Justyna mieszka w nim z córką i synem, a wnętrza, w których uwiła gniazdko, przypominają willę z katalogu! Mamy więc kominek, mamy ogromne jasne przestrzenie, mamy ozdobne talerze i miejsce w ogrodzie na wakacyjne lenistwo. Dominuje biel, ale nie brakuje również kolorowych akcentów czy słodkich dodatków, które ocieplają wnętrze. Widać, że mieszkają w nim dzieci i widać, że jest pełen miłości.

Zobaczcie sami!

Justyna Żyła wiruje na parkiecie… z ciążowym brzuszkiem?! Fani rzucili się z gratulacjami!

Justyna Żyła była chudzinką, ale przez treningi do „Tańca z Gwiazdami” jest jeszcze szczuplejsza!

Justyna Żyła ma nowy tatuaż! Zamieściła w nim wiadomość dla Piotra!


Dom Justyny Żyły

Dom Justyny Żyły

Dom Justyny Żyły

Dom Justyny Żyły

Jak mieszka Justyna Żyła?

Jak mieszka Justyna Żyła?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×