Szukaj

Ukochana Borysa Szyca pochwaliła się ciążowymi krągłościami! Są imponującej wielkości

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Borys Szyc, Justyna Nagłowska

Borys Szyc znów zostanie ojcem, a jego narzeczona chwali się na Instagramie pokaźnym już brzuchem. Zobacz, jak opisała zdjęcie.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są w szczęśliwym związku. Aktor dla ukochanej przewartościował swoje życie. Zrezygnował z hucznych imprez, skupił się na życiu rodzinnym. Para się zaręczyła, a teraz spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Justyna ma już dwie córki i nie spodziewała się, że doświadczenie trzeciej ciąży, tak bardzo ją rozemocjonuje. Opisała to na swoim Instagramie.

Zobacz: Szykuje się kolejny ślub! Borys Szyc zaręczył się z piękną partnerką! Pokazała pierścionek

Justyna Nagłowska i Borys Szyc będą rodzicami

O tym ,że zostaną rodzicami poinformował na swoim profilu Borys Szyc. Już wtedy pokazali pokaźny brzuszek Justyny i podzielili się swoja wielka radością. Oboje już są rodzicami dzieci z wcześniejszych związków, ale oczekiwane maleństwo będzie ich wspólnym potomkiem.

Okazuje się, że Justyna, mama dwóch córek, nie spodziewała się, że kolejna ciąża spowoduje u nie aż tyle emocji.

To moja trzecia ciąża. Od ostatniej minęło 8 lat i nie bardzo interesowały mnie w czasie tematy bobasowe. Myślałam, że jak będę w kolejnej ciąży, to nie będzie mnie ten temat zbytnio pochłaniać, no bo przecież przerabiałam to już dwa razy, mam sporo zajęć i innych tematów do ogarniania z moimi dorastającymi córkami, a poza tym… przecież ja już wszystko wiem! – napisała.

Zobacz: Robert Lewandowski wygadał się! Już wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska

View this post on Instagram

To moja trzecia ciąża. Od ostatniej minęło 8 lat i nie bardzo interesowały mnie w czasie tematy bobasowe. Myślałam, że jak będę w kolejnej ciąży, to nie będzie mnie ten temat zbytnio pochłaniać, no bo przecież przerabiałam to już dwa razy, mam sporo zajęć i innych tematów do ogarniania z moimi dorastającymi córkami, a poza tym… przecież ja już wszystko wiem! Jednak mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął, ktoś zrobił zasadzkę na mój mózg i proszę bardzo – poległam! Śledzę profile z ubrankami, wystrojem pokoików, zabaweczki i kocyki. Pochłania to 80% mojej uwagi. ????????‍♀️???????? Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam ????????Mój profil na te pare miesięcy pewnie lekko się zmieni. Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci ???? No dobra… palec pod budkę która Pani rodzi w 2020 swojego dzidziusia? Zapoznajmy się ???????????? #rodzew2020 #ciąża #brzuchatka ???? @sr.swarovski ????????????

A post shared by ???????????????????? (@jus_naglowska) on

Potem dodała, że coś niesamowitego się z nią stało, bo przeżywa swój stan, jak za pierwszym razem albo nawet bardziej.

Jednak mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął, ktoś zrobił zasadzkę na mój mózg i proszę bardzo – poległam! Śledzę profile z ubrankami, wystrojem pokoików, zabaweczki i kocyki. Pochłania to 80% mojej uwagi.

Dalej zapewniła, że postara się nie obarczać obserwujących nadmiernie postami ciążowymi i że kiedyś wróci do dawnego prowadzenia profilu.

Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam. Mój profil na te parę miesięcy pewnie lekko się zmieni. Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci.

Na koniec wywołuje obserwujące, które tak jak ona urodzą w 2020 roku.

No dobra… palec pod budkę która Pani rodzi w 2020 swojego dzidziusia? Zapoznajmy się. #rodzew2020 #ciąża #brzuchatka ???? @sr.swarovski

Justyna Nagłowska ewidentnie jest bardzo zaaferowana trzecią ciążą. A zmieniony Borys Szyc z pewnością będzie dla niej sporym wsparciem.

Zobacz: Paula Tumala zdradziła nam, jak nazwie córkę i ile przytyła w ciąży. „Teraz bardzo zwracam uwagę na to, co jem” [WIDEO]


Justyna Nagłowska - Borys Szyc

Justyna Nagłowska - dziewczyna Borysa Szyca

Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zostanie ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×