Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. Wszystko się nagrało. Oj, sponsor może nie być zadowolony

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

To nie miało tak być! Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę na swoim Instagramie. Gwiazda reklamowała produkt aż nagle... jest nagranie. Musicie to zobaczyć.

Julia Wieniawa to prawdziwa kobieta sukcesu. Zanim jednak zdobyła upragnioną popularność i stabilną pozycję w show-biznesie tułała się po castingach do kolejnych produkcji telewizyjnych. W końcu nastąpił przełom. Producenci serialu Rodzinka.pl dostrzegli drzemiący w niej potencjał i obsadzili do jednej ze znaczących ról. Gwiazda dorastała na oczach widzów. Przez siedem lat grała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Wkrótce kolejne propozycje posypały się jej jak z rękawa. Tym sposobem, w wieku 22 lat może się pochwalić sporym doświadczeniem.

Poza aktorstwem Julia ma jeszcze talent wokalny. Gwiazda w 2015 roku zadebiutowała singlem Co mi jest. Ze względu na natłok pracy na planach zdjęciowych, porzuciła karierę piosenkarki. Sporadycznie wypuszczała utwory, jednak na tym się kończyło. Kiedy wybuchła pandemia koronawirusa Wieniawa była zmuszona na pewien czas się zatrzymać. Nie próżnowała. Nagrywała wtedy utwory na swój debiutancki album, który zwiastuje najnowszy singiel Na darmo.

Aktorka stale poszerza swoje horyzonty. Jakiś czas temu otworzyła firmę z kosmetykami, jednak niedawno ogłosiła, że nie jest już częścią tego projektu. Jest natomiast właścicielką marki odzieżowej, która świetnie radzi sobie na polskim rynku.

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. Jest nagranie

Julia Wieniawa pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Niemal codziennie publikuje w sieci skrawek swojego życia. Chętnych do oglądania nie brakuje. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 2 miliony użytkowników. Nic więc dziwnego, że największe marki chcą z nią współpracować. Aktorka często przyjmuje różnego rodzaju propozycje. Szczególnie ruchliwym okresem jest grudzień, kiedy firmy podsyłają prezenty influencerom, z nadzieją, że polecą oni je na święta swoim obserwatorom. Tym razem Julka zareklamowała luksusowy dom handlowy, który mieści się w Warszawie.

Gwiazda próbowała nagrać tzw. unboxing urodzinowo-świątecznego prezentu. Coś jednak poszło nie tak. Ciężki karton wymsknął się z rąk Julii. Aktorka natychmiast się roześmiała i krzyknęła:

Fail.

Nie omieszkała jednak opublikować nagrania w sieci.


Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×