Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry. Jasnowłosa Wiktoria to jej przeciwieństwo! Urodą może konkurować z modelkami [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry

Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry

Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry. Pokazała jej nowe fotki. Są do siebie podobne? Niezbyt... Ale za to równie piękne. Zdjęcia.

Julia Wieniawa dała się poznać Polakom w serialu Rodzinka.pl. Później przyszła pora na kolejne role. Small World, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Zawsze warto, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Nie cudzołóż i nie kradnij, Sala samobójców. Hejter – to tylko niewielka część produkcji, w których spisała się na medal. 23-latka nie ogranicza się tylko do aktorstwa. Ma na koncie debiutancki album muzyczny, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała:

Postawiłam na muzykę totalnie, ale w wakacje poza graniem festiwali, grałam w serialu, czy robiłam inne filmowe projekty. W styczniu wchodzę w nową sztukę teatralną, więc to będzie dla mnie czas na rozwój i wyjście ze strefy komfortu, bardzo to lubię, bo świat teatralny jest zupełnie inny i ciekawy. Pracuję powolutku nad drugą płytą, teraz jestem w trasie koncertowej. Jest tego trochę, ale ja lubię jak się dzieje i nie lubię się zatrzymywać.

Aktorka ma sporą rodzinę. Kornelia Parzyszek, Wiktoria Parzyszek Alicja Wieniawa-Narkiewicz – to jej siostry przyrodnie. Dwie ostatnie próbują swoich sił w show-biznesie.

Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry. Zdjęcia

Wczoraj gwiazda zamieściła zdjęcia z wizyty w restauracji. Wybrała się tam wraz z Wiktorią, która akurat świętowała 18. urodziny. Siostry są od siebie skrajnie różne. Julia to brunetka o ciemnej karnacji, a Wiktoria – blondynka o jasnej cerze. Nastolatka często eksperymentuje z lookiem. Właśnie zafundowała sobie kolor lekko przechodzący w rudy.

Więcej jej zdjęć zobaczycie w galerii pod tekstem. Co ciekawe, dziewczyna ma na koncie pierwsze sukcesy zawodowe. Jakiś czas temu wzięła udział w kampanii reklamowej. Jej profil w social mediach śledzi ponad 1000 osób.

Wiktoria jest córką mamy Julii – Marty Wieniawy-Narkiewicz i jej nowego partnera.

Redakcja Jastrząb Post składa 18-latce szczere życzenia urodzinowe.

Kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz?

W show-biznesie udziela się też inna siostra Julii, Alicja, która jest córką Konrada Wieniawy-Narkiewicza. 19-latka niedawno zaliczyła występ w filmie Apokawixa i dołączyła do obsady popularnego serialu Przyjaciółki.

Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem. Moje obawy wzbudzał również fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać! – mówiła.

Grała też w serialach Niania w wielkim mieście, Mecenas Lena Barska, Oko za oko i Na dobre i na złe.

Oto co Sebastian Fabijański ma do powiedzenia na jej temat:


Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry

Julia Wieniawa świętuje 18. urodziny siostry

Wiktoria - siostra Julii Wieniawy

Wiktoria - siostra Julii Wieniawy

Wiktoria - siostra Julii Wieniawy

Wiktoria - siostra Julii Wieniawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×