Julia Wieniawa ma żal do Barona o związek z Blanką Lipińską? Padły słowa o rozczarowaniu

Julia Wieniawa, Baron, Blanka Lipińska

Julia Wieniawa, Baron, Blanka Lipińska

Julia Wieniawa ma już dość informacji w mediach na temat związku jej byłego chłopaka Barona i pisarki Blanki Lipińskiej. Informator portalu zdradził, co o tym wszystkim myśli młoda aktorka. Padły mocne słowa.

Blanka LipińskaBaron stworzyli jedną z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu. Starali się ukrywać swoją relację, ale nie za długo im się to udało. Obecnie zasypują social media postami ze swojego życia, afiszując się z uczuciem. Zakochana para spędza ze sobą kwarantannę i pokazują, jak się nawzajem rozpieszczają.

Pisarka pokazuje, jakie cuda tworzy w kuchni, a nawet pożaliła się, że taka nocna aktywność kulinarna źle wpłynęła na jej figurę. Baron delektuje się przygotowywanymi przez ukochaną przysmakami, umila jej czas, koncertując. Dbają o romantyzm związku. Zorganizowali kolację w domu, gdyż koronawirus zatrzymał nas w domach i nie mogli wyjść do jakieś super restauracji. Blanka pochwaliła się prezentem od Barona oraz wielkim bukietem białych i żółtych tulipanów, które podarował jej muzyk.

Magazyny i portale codziennie rozpisują się o ich relacji.

Co Julia Wieniawa sądzi o relacji Barona i Blanki Lipińskiej?

Kiedy Julia Wieniawa dowiedziała się o tym, że jej były chłopak, Baron, spotyka się z Blanką Lipińską, skomentowała to słowami:

Świat oszalał. Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Na reakcję Blanki nie musiała długo czekać. Słynąca z ciętego języka celebrytka szybko jej odpowiedziała.

Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jak ona tak przechodzi castingi, to ja to zostawię bez komentarza.

Od tego momentu między paniami trwa cicha wojna. Informator Pudelka zdradził, że Wieniawa ma już serdecznie dość afiszowania się Barona i Blanki z uczuciem.

Julia ma dość szopki, jaką odstawiają “Blania” i “Baruś” na Instagramie. Czuje się rozczarowana i zawiedziona jego zachowaniem. Szybko zapomniał o tym, co ich łączyło.

Dodatkowo młoda aktorka uważa, że swego czasu Baron wykorzystał ją, żeby zaistnieć w mediach i nie był do końca szczery w ich związku.

Według niej świadczy to wyłącznie o tym, że udawał, będąc z nią. Wykorzystał ją dla przypomnienia o sobie w mediach, ogrzał się w blasku jej sławy, a dziś wyznaje publicznie miłość innej – dodaje informator portalu Pudelek.


Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Julia Wieniawa, Baron i Natalia Szroeder na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Julia Wieniawa, Baron i Natalia Szroeder na koncercie Dawida Kwiatkowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×