Szukaj

Julia Roberts zmieniła wygląd! Po długich blond włosach nie ma już śladu!

Julia Roberts ścięła włosy

Julia Roberts zmieniła fryzurę. Gwiazda zafundowała sobie asymetrycznego boba, w którym wygląda znakomicie. Zobacz, jak teraz wygląda.

O tym, że Julia Roberts jest jak wino wiadomo od zawsze. Czas jest szczególnie łaskawy dla aktorki, której gigantyczną popularność przyniosła rola prostytutki Vivian w legendarnym, nagrodzonym Złotem Globem filmie Pretty Woman. Gwiazda kina w tym roku zdmuchnie ze swojego tortu 51 świeczek, ale zanim to nastąpi – postanowiła przejść drobną metamorfozę.

Roberts zafundowała sobie nową fryzurę, którą w internecie zaprezentował jej prywatny fryzjer Serge. Stylista fryzur hollywoodzkich gwiazd postanowił delikatnie skrócić włosy Julii. Asymetryczny bob to jedno z najmodniejszych cięć ostatnich miesięcy. Włosy obcięte pod małym kątem, nieco dłuższe z przodu i subtelnie wycieniowane z tyłu, prezentują się pięknie.

Niestety na razie możemy podziwiać jedynie efekt cięcia z profilu. Pozostaje nam czekać aż Julia Roberts publicznie zaprezentuje się w nowym wydaniu.

 

Jak wam się podoba?

Julia Roberts nie zaszczyciła obecnością czerwonego dywanu na Oscarach 2019. Pojawiła się za to na scenie i skradła wieczór!

52-letnia Julia Roberts przyłapana bez makijażu! Zawsze jest pomalowana i wystrojona jak na Oscary, a jak wygląda na co dzień?

Dziury Julii Roberts hitem internetu! Cały świat śmieje się z wpadki, która przejdzie do historii show-biznesu!


Co sądzisz o tej fryzurze?

×