Julia Kamińska zabrała głos po ogromnej aferze. Znalazła się w samym centrum paskudnego skandalu!

Julia Kamińska nago

Julia Kamińska nago

Julia Kamińska komentuje skandal ze Szlachetną Paczką

Kilka dni temu mediami w Polsce wstrząsnął niebywały artykuł na temat Szlachetnej Paczki i jej założyciela. Ksiądz Jacek Stryczek okazał się być tyranem z przerośniętym ego i ambicjami, którymi doprowadzał swoich współpracowników do załamania nerwowego. Onet obnażył jego praktyki, a w okół Szlachetnej Paczki rozpętało się piekło. Okazuje się, że wplątana w nie została również Julia Kamińska. Gwiazda BrzydUli od lat wspiera tą akcję charytatywną, ale nie miała pojęcia, że stoi za nią taki potwór.

Zaskoczona i zdenerwowana Julia zabrała głos w tej sprawie w rozmowie z Faktem:

Było mi niezwykle przykro. W Wiośnie pracowali i pracują wspaniali, wartościowi ludzie, prawdziwi altruiści, moi przyjaciele. Niestety dowiedziałam się, że jedna z tych osób została z Wiosny zwolniona za pomoc przy innej akcji charytatywnej. To nie mieści mi się w głowie. Konkurowanie na pomaganie jest chore. To sprzeczne z ideą pomagania – to dobro potrzebujących powinno być najważniejsze. Mam nadzieję, że zaistniała sytuacja doprowadzi do oczyszczenia i już nikt nie będzie w Wiośnie krzywdzony. Liczę na to, że organizacja wyjdzie z tej trudnej sytuacji i z odpowiedzialną i dobrą osobą na czele będzie czynić jeszcze więcej dobra – wyjawiła oburzona gwiazda

Kamińska wyjawiła też, że jest przerażona stanowiskiem ludzi. Z jednej strony wcale jej ono nie dziwi, z drugiej strony martwi się, że nikt nie chce już angażować się w Szlachetną paczkę:

 Idea Paczki jest piękna i potrzebna – nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł to kwestionować. Podobnie jak wzajemny szacunek, w pracy i poza nią. To też nie może być kwestionowane. Jestem zszokowana postawą prezesa organizacji, jest mi ogromnie przykro. Z równie wielką przykrością czytam komentarze, w których ludzie otwarcie piszą, że nie zaangażują się już w Szlachetną Paczkę. Przecież główny komunikat materiału, który ukazał się w sieci jest taki: problem jest z zarządzającym, a nie z projektami. Ciężko wyobrazić sobie świąteczny czas bez Szlachetnej Paczki, bez ludzi o wielkich sercach – wolontariuszy i darczyńców, którzy pomagają najbardziej potrzebującym – dodała

Myślicie, że jej apel wystarczy?

Irena Kamińska-Radomska szaleje na wakacjach! Ma rozwiane włosy i zmysłowe ubranie! Istne przeciwieństwo wizerunku z „Projekt Lady”!

Julia Kamińska obcięła włosy i wygląda cudownie! Zebrała same komplementy od internautów

Julia Kamińska szaleje na gorącej Kubie w seksowym bikini! Sama natura bez grama makijażu!


Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Julia Kamińska nowe włosy

Julia Kamińska nowe włosy

Julia Kamińska w kąpieli

Julia Kamińska w kąpieli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×