Szukaj

Gwiazda „M jak Miłość” szuka pracy: „Wiem, że czasy trudne”. Opublikowała ogłoszenie w internecie

Gwiazdy M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość

Gwiazda serialu M jak Miłość została zmuszona przez sytuację do poszukiwania pracy. Ogłoszenie zamieściła w mediach społecznościowych. Czy mogłaby się zająć? Jej oferta jest bardzo atrakcyjna.

Nazwisko Joanny Sydor obecnie nie jest już tak mocno kojarzone, jak jeszcze kilka lat temu, kiedy grała rolę Teresy w M jak Miłość. Pamiętają ją jednak chyba wszyscy wierni fani serialu. Aktorka jest dość aktywna w social mediach, gdzie chętnie zamieszcza zdjęcia ze swojej codzienności. To właśnie tam można zobaczyć, jaką przemianę wizualną przeszła, ale tez tam zamieściła ogłoszenie, że szuka dodatkowego zajęcia.

Joanna Sydor szuka pracy

Sydor zdobyła wielką popularność dzięki roli Teresy w M jak miłość. W niej zakochał się Paweł Zduński, którego gra Rafał Mroczek. Ich romans nie był na rękę rodzinie chłopaka, która robiła wszystko, by przeszkodzić miłości tej dwójki. Ostatecznie Teresa odeszła od niego, łamiąc mu serce. Serialowy Paweł Zduński chciał nawet z tego powodu targnąć się na swoje życie. Później Joanna Sydor zniknęła z serialu, by niespodziewanie pojawić się w nim po blisko 10 latach.

Widzowie mogli ją oglądać w wielu innych produkcjach: Samo życie, Prawo Agaty, Belfer czy Pułapka. Jednak okazuje się, że Joanna Sydor obecnie postanowiła poszukać dodatkowego zajęcia, bo brak stałej roli w jakimś serialu i sytuacja, którą spowodował koronawirus, postawiły ją w trudnym położeniu.

Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może ktoś z was kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja, póki co nie mam zupełnie nic – napisała.

Zaproponowała także, czym mogłaby się zająć.

Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz, komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz.

Pod jej ogłoszeniem pojawiło się wiele ciepłych słów. Internauci piszą, że kto szuka, zawsze znajduje, a sytuacja z pewnością się poprawi.


Joanna Sydor poszukuje pracy

Joanna Sydor poszukuje pracy

Joanna Sydor poszukuje pracy
Joanna Sydor poszukuje pracy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×