Joanna Racewicz sprzedaje mieszkanie. Cena? Robi wrażenie. Podobnie jak wystrój

Joanna Racewicz nie zgadza się na ekshumację zwłok męża

Joanna Racewicz nie zgadza się na ekshumację zwłok męża

Joanna Racewicz sprzedaje mieszkanie

Joanna Racewicz jest na dobrej drodze do zaleczenia wszystkich ran po śmierci ukochanego Pawła Janeczki. Choć długo nie mogła się z nią pogodzić, gwiazda ruszyła do przodu i patrzy w przyszłość – pamięć o mężu jest dla niej ważna, ale równie ważne jest życie, które wciąż się toczy. Jak donosi Super Express, Racewicz postanowiła wykonać kolejny krok i sprzedaje mieszkanie na Mokotowie, w którym mieszkała z nieżyjącym partnerem.

Joanna Racewicz odzyskała skradzioną obrączkę. “Odnalazła się w dość zaskakujących okolicznościach”

Dwupokojowy, elegancki apartament wycenia się na 636 tysięcy złotych. Dziennikarka, która wyprowadziła się z synem Igorem do mniejszego lokum w centrum Warszawy, pomieszkuje aktualnie ze swoim ukochanym, Marcinem Piotrowiczem. Gniazdko, które uwiła z Pawłem jest jedynie siedliskiem wspomnień, które są zbyt bolesne, by do nich wracać.

Mieszkanie znajduje się w bezpiecznej, nowoczesnej dzielnicy. Blisko do centrum, blisko do stacji metra, pod nosem dużo zieleni i markowych sklepów – 70-metrowy apartament usytuowany jest na 12 piętrze luksusowego wieżowca, więc przepiękne widoki na miasto gwarantowane. Do dyspozycji jest również ochrona i recepcja. 

Apartament jest w pełni wyposażony i spełni potrzeby nawet najbardziej wybrednego lokatora. Salon połączony z kuchnią i dużym balkonem to idealne miejsce dla lubiących gotować w gronie przyjaciół. Sypialnię wyposażono w wielkie szafy, łazienkę – w ogromną wannę i kabinę prysznicową. Jak widać, pomyślano o wszystkim.

Chcielibyście zamieszkać w takim miejscu?

Joanna Racewicz dostrzega w synu jej zmarłego tragicznie męża: “Inne samotne kobiety z dziećmi nie mają takiego szczęścia”

Joanna Racewicz - otwarcie butiku Violi Śpiechowicz

Joanna Racewicz – otwarcie butiku Violi Śpiechowicz

Joanna Racewicz - otwarcie sezonu letniego w Teatrze Kwadrat 2017

Joanna Racewicz – otwarcie sezonu letniego w Teatrze Kwadrat 2017

 


Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Joanna Racewicz - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff's

Joanna Racewicz - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff's

Paweł Janeczek

Paweł Janeczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×