Szukaj

Stare zdjęcia Joanny Przetakiewicz wielką sensacją na Instagramie! Dopiero teraz widać, jak wielką metamorfozę przeszła

Joanna Przetakiewicz, w środę na swoim Instagramie, udostępniła archiwalne fotografie. Zobacz, jak bardzo przez ostatnie lata zmieniła się projektantka mody. 
Joanna Przetakiewicz - ma luksusowe życie

Joanna Przetakiewicz - ma luksusowe życie

Joanna Przetakiewicz, to jedna z popularniejszych polskich projektantek. Gwiazda skupia się nie tylko na rozwoju własnej firmy, ale od dłuższego czasu próbuje kobietom pomóc zmienić ich styl życia. W tym celu namawia je m.in. do samoakceptacji:

Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa. Która akceptuje własne ciało i siebie. (…) Każda z nas jest piękna we własnym ciele. Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie, przede wszystkim same przed sobą – przekonywała jakiś czas temu fanki na Instagramie.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz wyżaliła się na synów w tabloidzie! Czym jej podpadli?

Joanna już dawno zaakceptowała siebie i swoje ciało. Dowodem na to może być fakt, że gwiazda nie wstydzi się pokazywać fotografii z przeszłości. Właśnie dlatego w środowe południe na Instastory projektantki pojawiły się zdjęcia z jej młodości, a konkretniej z czasów, kiedy miała 14 lat.

Dwa z nich powstały w momencie, w którym Joanna wraz z przyjaciółką, wybrały się na domówkę. Przetakiewicz, która wówczas była w pierwszej klasie liceum, postawiła na koszulę w paski, do której dopasowała krawat. Znacznie ciemniejsze włosy niż obecnie, upięła w kucyk. Jako dodatek założyła duże kolczyki. Trzecie zdjęcie wygląda jak fotografia do szkolnych dokumentów. Gwiazda pozuje na nim ubrana w białą koszulę, tym razem w rozpuszczonych włosach:

Sama bym siebie nie poznała – skomentowała fotkę Joanna.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo jako 14-latka! Ze szczegółami opowiedziała o swoim pierwszym razie!

Joanna Przetakiewicz - tak wyglądała w młodości

Joanna Przetakiewicz – tak wyglądała w młodości

Zdjęcia, które udostępniła gwiazda pokazują, że przez kolejne lata projektantka przeszła ogromną metamorfozę. Czas zadziałał na jej korzyść, ponieważ Przetakiewicz z każdym mijającym rokiem jest coraz piękniejsza.

Zobacz: Przetakiewicz nagrała własny program i zaprosiła do niego plejadę gwiazd! Byliśmy na planie jej talk-show! [WIDEO]

 


Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz w młodości. Jak wyglądała?

Joanna Przetakiewicz w młodości. Jak wyglądała?

Joanna Przetakiewicz - tak wyglądała w młodości

Joanna Przetakiewicz - tak wyglądała w młodości

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×