Szukaj

Joanna Przetakiewicz zdradza kolejne szczegóły swojego ślubu z Rinke. Będzie tajemniczo i bardzo romantycznie

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już powoli szykują się do ślubu. Przyszła panna młoda właśnie zdradziła kolejne szczegóły ceremonii. Gdzie narzeczeni powiedzą sobie tak?

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet w show-biznesie. Jej dom mody La Mania świetnie prosperuje, a ubrania, które wypuszcza na rynek, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek. Kilka dni temu gwiazda obchodziła 10 rocznicę obecności swojej marki na rynku mody. Z tej okazji zorganizowała sporą imprezę, na której bawiło się wiele zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. U jej boku oczywiście pojawił się narzeczony Rinke Rooyens. Po zakochanych widać było, że ich uczucie ma się doskonale.

Joanna i Rinke od niemal trzech lat tworzą bardzo dobrany związek. Chociaż jak wspominała w jednym z wywiadów, znajomi ją przed nim ostrzegali, to ona postanowiła posłuchać głosu swojego serca. Okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zakochani rewelacyjnie się dogadują. Są bardzo aktywni w social mediach i chętnie dzielą się kulisami swojej relacji. Publikują całą masę zdjęć, na których widać, że nie brakuje między nimi chemii. Z każdym dniem ich uczucie przybiera na sile. Miłość tych dwojga jest tak silna, że zaprowadziła ich aż przed ołtarz. O tym, że już niedługo powiedzą sobie sakramentalne tak, projektantka poinformowała dwa tygodnie temu za pomocą social mediów.

Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Joanna Przetakiewicz zdradza szczegóły ślubu

Właścicielka domu mody odkąd ogłosiła szczęśliwą nowinę, coraz częściej zdradza szczegóły uroczystości ślubnej. W kolejnych wywiadach pojawiają się smaczki, na które niecierpliwie czekają jej fani. W rozmowie z portalem Plejada potwierdziła, że ceremonia, nie odbędzie się w Polsce.

Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami.

Ze względu na panującą pandemię zakochani liczbę gości musieli bardzo ograniczyć. W tym ważnym dniu będą im towarzyszyli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina.

 

 


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×