Szukaj

Joanna Opozda pokazała mamę, a fani zaniemówili z wrażenia. Przecież ona wygląda jak jej siostra!

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda niezmiennie zachwyca swoją urodą. Jej figurę oraz piękno docenił również magazyn Vogue. Już wiemy, po kim odziedziczyła te świetne geny. 

Joanna Opozda to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda wielką sławę i rozpoznawalność zyskała, grając Jowitę w serialu Pierwsza Miłość. Z czasem wątek jej postaci stał się jednym z głównych w tej produkcji.

W ramówce telewizji Polsat Asia pojawia się już od 9 lat. Gościnnie zagrała także w serialach Barwy Szczęścia, M jak Miłość i Prawo Agaty. Ostatnio na dużym ekranie można ją było zobaczyć w komedii 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Gwiazda swoich sił próbowała w modelingu. Zdjęcia z jej udziałem były publikowane we włoskim wydaniu magazynu Vogue.

Ostatnio o Joannie zrobiło się bardzo głośno, a to za sprawą jej związku z Antkiem Królikowskim. Para na początku nie odnosiła się do łączącej ich relacji, lecz po krótkim czasie obydwoje potwierdzili, że są parą. Od tej pory aktorka jest na celowniku wszystkich plotkarskich mediów. Jedni kibicują ich związkowi, inni wręcz przeciwnie. Wszyscy jednak zgadzają się, że jest piękną kobietą.

Joanna Opozda pokazała mamę. Jaka ona jest piękna!

Aktorka uchodzi nie tylko za jedną z najzdolniejszych, ale także najpiękniejszych gwiazd show-biznesu. Jej urodą zauroczony jest na pewno Antek Królikowski, który całkiem stracił dla niej głowę. Joanna intensywnie prowadzi swoje social media, a pod każdym kolejnym zdjęciem, które pojawia się na profilu, fani po prostu prześcigają się w komplementach.

Już wiemy, po kim gwiazda odziedziczyła ten rewelacyjny zestaw genów. Jest prawdziwą kopią swojej mamy, którą jakiś czas temu pokazała światu. Kobieta wygląda zjawiskowo. Fani oniemieli z wrażenia na jej widok. Opozda spokojnie mogłaby przedstawiać ją jako swoją siostrę. Jesteśmy pod wrażeniem.

 


Mama Joanny Opozdy

Mama Joanny Opozdy

Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×