Joanna Opozda pochwaliła się nową umiejętnością synka. Vincent rośnie jak na drożdżach i ma… imprezową duszę. Ale z niego słodziak!

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda od kilku miesięcy łączy karierę z macierzyństwem. Właśnie pokazała w sieci nowe nagranie z synkiem w roli głównej. Pochwaliła się nowymi umiejętnościami Vincenta. 

Joanna Opozda w zeszłym roku wyszła za mąż za Antka Królikowskiego. Minęło zaledwie kilka tygodni od ceremonii, gdy poinformowali o tym, że ich rodzina się powiększy. Razem oczekiwali na narodziny synka. Wiadomo było, że aktorka nie najlepiej znosi szczególny stan, a nawet kilka razy trafiła do szpitala. Vincent urodził się pod koniec lutego i już wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że jego rodzice się rozstali. Z czasem okazało się, że są one prawdą, a każde z nich od dawna mieszka oddzielnie.

Asia i Antek na samym początku milczeli i nie komentowali prasowych doniesień. Z czasem napięcie między nimi narosło do tego stopnia, że rozpoczęli medialną wojnę. Kością niezgody okazały się alimenty i kontakty z aktora z synem. W tych dwóch kwestiach zdecydowanie nie mogli się dogadać, a każda ze stron przedstawiała własne argumenty.

Joanna Opozda pokazała pasję Vincenta

Po rozpadzie małżeństwa Antek zaczął układać sobie życie na nowo u boku kolejnej partnerki, a Asia skupiła się przede wszystkim na dziecku. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że chłopiec jest jej największą miłością i nie czuje się gotowa na nową relację.

To nie jest odpowiedni czas. Ja nawet się nad tym nie zastanawiam. Nie mam czasu. Zresztą ja mam nową miłość. Jest nią mój syn i ona w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna. Zawiodłam się bardzo na miłości (…) Muszę przepracować pewne rzeczy, żeby na nowo się otworzyć – mówiła dla WP Gwiazdy.

Dumna mama zdecydowała, że nie chce pokazywać w sieci twarzy swojego synka, ale nie przeszkadza to w tym, aby publikowała kolejne zdjęcia, czy nagrania z Vincentem w roli główniej. Maluch rośnie jak na drożdżach i zadziwia kolejnymi umiejętnościami.

Mój tancerz kochany – napisała w sieci.

Joanna właśnie pochwaliła się w sieci serią nagrań, na których widać, jak jej synek uwielbia muzykę. Ma on do dyspozycji różne instrumenty, a gdy tylko słyszy dźwięki zaczyna tańczyć. Nagranie, na którym widać, go pląsającego w łóżeczku jest naprawdę urocze. Kadry z Vincentem zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×