Szukaj

Joanna Moro z odsłoniętymi piersiami na wakacjach z dziećmi. Fani zdziwieni: „Tak przed synami?”

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro postanowiła uciec przed szarą polską jesienią i wybrała się z rodziną do słonecznej Hiszpanii. Gwiazda co chwilę publikuje piękne zdjęcia. Dzisiaj wybrała się na plażę bez stanika. Towarzyszyły jej dzieci. Co na to internauci?

Joanna Moro całkiem niedawno po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła jej upragniona córeczka Ewa. Gwiazda przez całą ciążę chętnie chwaliła się zdjęciami swoich rosnących krągłości. Aktorka nie miała oporów, by pokazywać, jak zmienia się jej ciało. Również po narodzinach dziewczynki nie trzymała swoich fanów zbyt długo w niepewności i szybko pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z dzieckiem. Aktorka pomimo wielkiej kariery idealnie potrafi połączyć życie rodzinne z pracą.

Od 12 lat jest żoną Mirosława Szpilewskiego. Para tworzy bardzo szczęśliwy związek i próżno szukać w ich życiu skandali z pierwszych stron gazet. Owocem ich miłości jest troje dzieci. Małżonkowie wspólnie wychowują dwóch starszych chłopców Mikołaja i Jeremiego, oraz kilkumiesięczną Ewę. O tym co u nich słychać dumna mama informuje na Instagramie. Aktorka podzieliła się tam zdjęciami z chrztu córki, czy Pierwszej Komunii swojego syna. Teraz cała rodzina postanowiła udać się na zasłużone wakacje. W Polsce pogoda nie rozpieszcza, dlatego gwiazda postanowiła wypocząć w tropikach.

Joanna Moro na wakacjach bez stanika

Joanna Moro jest bardzo aktywna na Instagramie i nie ma oporu przed tym, żeby pokazywać tam swoje ciało w pełnej okazałości. Pomimo tego, że ma za sobą już trzy ciąże nadal może się pochwalić rewelacyjną figurą. Nie można się jej zatem dziwić, że dumnie prezentuje swoje wdzięki w sieci.

Rodzina aktualnie wypoczywa na Fuertaventurze i cieszy się wysokimi temperaturami, oraz pięknym słońcem. Gwiazda właśnie wstawiła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać całą jej rodzinę. Nie da się ukryć, że nie ma ona na sobie stanika.

Lunchyk na plaży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Lunchyk na plaży 👌🏼

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są podzieleni co do tego, czy wypada jej chodzić toples przy dzieciach.

  • I jeszcze przed synami? Dziewczynki troche inaczej ale dwoch nastolatkow prawie w domu Pani ma.
  • Trochę to niesmaczne z odkrytymi piersiami przy dzieciach.
  • PORAŻKA.. Jedno proste pytanie, czy któraś kobieta z klasą by tak zrobiła..

Z odwetem pośpieszyła jedna z komentatorek, która wyjaśniła, jak na takie sprawy patrzy się w Hiszpanii.

  • W Hiszpanii to normalne, tam większość kobiet tak chodzi na plaży i nie sieją zgorszenia.

W tym przypadku idealnie sprawdzi się przysłowie: „Co kraj to obyczaj”.


Joanna Moro bez stanika na plaży

Joanna Moro bez stanika na plaży

Joanna Moro bez stanika

Joanna Moro bez stanika

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×