Joanna Kurska założyła konto na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie z Danusią Martyniuk z jej wizyty. Nie brakuje też bardziej osobistych fotek

Joanna Kurska

Joanna Kurska

Joanna Kurska odpaliła Instagram i wrzuciła zdjęcie z pracy. Zapozowała do niego razem z Danusią Martyniuk. Co nowa szefowa Pytania na śniadanie opublikowała dotychczas na swoim profilu?.

Joanna Kurska po tym, jak jej mąż przestał być prezesem TVP, wróciła do pracy w stacji, z którą związana była przez kilka ostatnich lat. Nie ukrywała, że cieszy się z tego, że znowu może być częścią zespołu publicznego nadawcy. Od kilku tygodni jest odpowiedzialna za Pytanie na śniadanie.

Przestrzegając najwyższych standardów etycznych, odeszłam z funkcji dyrektora programowego Telewizji Polskiej — nie chciałam pracować w telewizji, dopóki jej prezesem był mój mąż. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją — to moja pasja i kompetencja. W nowej sytuacji przyjęłam więc propozycję pracy przedstawioną mi przez prezesa TVP i cieszę się, że pokieruję jednym z najważniejszych programów TVP2 – przekazała w komentarzu dla portalu Wirtualne Media.

Wiadomo, że pojawienie się nowej szefowej było sporą rewolucją dla pracowników programu. Podobno jednak zespół śniadaniówki pierwszego dnia nowej pracy przygotował dla niej niespodziankę.

Dzisiaj pierwszy raz pojechała do stacji, gdzie została przedstawiona oficjalnie zespołowi. Dostała kwiaty od prowadzących. Nie spodziewała się tak miłego przyjęcia. Joanna tęskniła za telewizją i zawsze chciała wrócić. Na czas nagrań ma wsparcie bliskich i niani, którzy zajmą się jej córką – zdradziło nasze źródło.

Joanna Kurska na Instagramie

Joanna Kurska jest zaangażowana w pracę, a chcąc być bliżej widzów, postanowiła ruszyć z własnym kontem na Instagramie. Najpierw pojawiło się tam kilka zdjęć z jej córką. Dzisiaj zdecydowała pochwalić się fotografią z pracy z gwiazdą, o którą osobiście zabiegała, żeby pojawiła się w programie:

Jest moc i smaki Podlasia w @pytanienasniadanie. Gratulacje dla Danuta Martyniuk i Całego Zespołu pracującego przy dzisiejszym wydaniu, wygraliśmy z konkurencją! Dziękujemy Państwu, że jesteście z nami @badzmyrazem.tvp

Zdaje się, że szefowa śniadaniówki planuje rozkręcić swoje konto w kolejnym medium. Jak na razie nie ma zbyt wielu obserwatorów, ale być może niebawem się to zmieni. Zwłaszcza że na jej profilu można znaleźć wiele kadrów z chwil spędzonych poza pracą. Poniżej kilka z nich.


Joanna Kurska, Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk, Olek Sikora, Małgorzata Tomaszewska

Joanna Kurska, Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk, Olek Sikora, Małgorzata Tomaszewska

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×