Joanna Kurska wróciła do TVP. Za nią pierwszy dzień w pracy. Prowadzący przygotowali dla niej szczególne powitanie za kulisami show

Joanna Kurska

Joanna Kurska

Joanna Kurska tuż po tym, jak jej mąż przestał być prezesem TVP, zdradziła, że wraca do pracy. Otrzymała propozycję z Pytania na śniadanie. Za nią pierwszy dzień w nowej pracy. Wiemy, jak za kulisami powitali ją prowadzący show.

Joanna Kurska przez wiele lat była związana z Telewizją Polską. Żona byłego już prezesa TVP skończyła polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a także podyplomowe studia menadżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyślu. Swoją karierę ostatecznie związała z telewizją. Od 2007 roku współtworzyła m.in. program TVP Na celowniku. Następnie związała się z Polsatem, by w 2016 roku ponownie wrócić do poprzedniego pracodawcy. Objęła jednak znacznie wyższe stanowisko i została dyrektorem programowym stacji.

W TVP spotkała także swoją wielką miłość, czyli Jacka Kurskiego. Gdy został on prezesem TVP, podjęła ona decyzję o rezygnacji z zajmowanego stanowiska. Przez kilka ostatnich lat Joanna skupiona była na rodzinie. W zeszłym roku z mężem powitali na świecie córeczkę Annę Klarę Teodorę.

Joanna Kurska wróciła do TVP. Jak ją powitano pierwszego dnia pracy?

Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska Prezesa TVP. Zaledwie kilka dni wcześniej przekazał on, że gdy tylko przestanie pełnić swoją funkcję, jego żona będzie mogła wrócić do pracy.

Decyzja ws. Kurskiego zapadła błyskawicznie. Już kolejnego dnia po tym, jak pożegnał pracę, okazało się, że Joanna Kurska wraca do TVP. Zostanie szefową jednego z najbardziej popularnych programów, czyli Pytania na śniadanie.

Przestrzegając najwyższych standardów etycznych, odeszłam z funkcji dyrektora programowego Telewizji Polskiej — nie chciałam pracować w telewizji, dopóki jej prezesem był mój mąż. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją — to moja pasja i kompetencja. W nowej sytuacji przyjęłam więc propozycję pracy przedstawioną mi przez prezesa TVP i cieszę się, że pokieruję jednym z najważniejszych programów TVP2 – przekazała w komentarzu dla portalu Wirtualne Media.

Jak udało nam się dowiedzieć, Joanna ma za sobą pierwszy dzień pracy w nowym miejscu. Została oficjalnie przedstawiona ekipie jako nowa szefowa Pytanie na śniadanie. Mogła liczyć na bardzo ciepłe powitanie. Powrót do pracy umożliwiło jej nie tylko odejście męża, ale też to, że znalazła nianię dla córeczki. Za kulisami przygotowano dla niej niespodziankę. Prowadzący wręczyli jej bukiet kwiatów:

Dzisiaj pierwszy raz pojechała do stacji, gdzie została przedstawiona oficjalnie zespołowi. Dostała kwiaty od prowadzących. Od wczoraj płyną do niej wyrazy wsparcia i gratulacji, nawet od konkurencji. Nie spodziewała się tak pięknego przyjęcia. Joanna tęskniła za telewizją i zawsze chciała wrócić. Na czas nagrań ma wsparcie bliskich i niani, którzy zajmą się jej córką – mówi nasze źródło.
Joanna Kurska przez lata byłą wydawczynią między innymi Gościa Wydarzeń, czy Interwencji na antenie Polsatu. Teraz ponownie wróciła w szeregi Telewizji Publicznej.

Joanna Kurska dziękuje za kwiaty nowym współpracownikom

Joanna Kurska dziękuje za kwiaty nowym współpracownikom

Jacek Kurski i Joanna Kurska – jesienna ramówka TVP 2022

Jacek Kurski i Joanna Kurska – jesienna ramówka TVP 2022

Joanna Kurska i Jacek Kurski - ramówka TVP 2022

Joanna Kurska i Jacek Kurski - ramówka TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×