Szukaj

Joanna Kulig w amerykańskim serialu! Mamy pierwszy zwiastun produkcji z udziałem Polki [WIDEO]

Joanna Kulig Hanna

Joanna Kulig w amerykańskim serialu „Hanna”

Joanna Kulig zagrała w amerykańskim serialu na podstawie filmu z 2011 roku. Hanna jest jej debiutem na zagranicznym rynku, a do sieci właśnie trafił pierwszy zwiastun. Kogo zagrała? Z kim? Zobaczcie wideo!

Joanna Kulig nie ma na co narzekać. Dostała bilet w jedną stronę do Hollywood i korzysta z niego ile wlezie – a agencje i wytwórnie filmowe wprost się o nią zabijają. Zimna Wojna otworzyła jej drzwi do niesamowitego sukcesu, z którego aktorka czerpie pełnymi garściami. Niedawno zagrała w amerykańskim serialu, stworzonym na podstawie filmu z Cate Blanchett z 2011 roku. W Hannie wcieli się w matkę tytułowej bohaterki, a u jej boku zagrał między innymi Joel Kinnamangwiazda Legionu Samobójców.

Do sieci właśnie trafił pierwszy zwiastun serialu, z którego niestety nie dowiadujemy się zbyt wiele. A co zdradziła sama Kulig?

Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona.  Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – zdradziła Kulig w Tele Tygodniu

Wygląda na to, że Joanna jest niezwykle zadowolona z życia, które obecnie prowadzi. Pozostaje jedynie liczyć, żeby jej kariera nadal rozwijała się w takim tempie, a propozycje wciąż sypały się jak z rękawa!

Obejrzycie Hannę?

Joanna Kulig z ogromnym ciążowym brzuszkiem bryluje na gali Critics Choice Awards 2019! Postawiła na minimalizm i zdeklasowała inne gwiazdy

Plejada gwiazd na gali Critics Choice Awards 2019: Charlize Theron, Joanna Kulig, Lady Gaga, Glenn Close, Emily Blunt

Piersi Joanny Kulig na tapecie. Wszystko przez jej spektakularną kreację


Joanna Kulig - Critics' Choice Awards

Joanna Kulig - Critics' Choice Awards

Joanna Kulig - Złote Globy 2019 after party

Joanna Kulig - Złote Globy 2019 after party

Joanna Kulig – BAFTA Tea Party w Los Angeles

Joanna Kulig – BAFTA Tea Party w Los Angeles

Dodaj komentarz

  • Kropka pisze:

    Sprawdzajcie amatorzy, laicy, dyletanci, co piszecie. Nie wiem który to tekst o Joannie Kulig, ale nadal nie chciało Wam się sprawdzić listy jej filmów. Otóż serial o którym wspominacie nie jest jej debiutem na zagranicznym rynku. Nie jest drugim filmem, a nawet trzecim. Ta dziewczyna grała w kilku zagranicznych filmach u boku prawdziwych gwiazd, o których nawet Wy na pewno słyszeliście. Wstyd, po prostu wstyd.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×