Joanna Kulig sfinalizowała najważniejszy kontrakt w życiu! Oficjalnie stała się hollywoodzką gwiazdą

Joanna Kulig

Joanna Kulig

Joanna Kulig sfinalizowała kontrakt z hollywoodzką agencją

Joanna Kulig po premierze Zimnej Wojny stała się międzynarodowym fenomenem. Gwiazda od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie szykuje się do porodu. Wygląda jednak na to, że szybko nie wróci do polski. Właśnie sfinalizowała najważniejszy kontrakt w swojej karierze. Jaki?

Zimna Wojna jest nie tylko ogromnym sukcesem Polski na arenie międzynarodowej, ale również niezwykłym triumfem Joanny Kulig. Polska aktorka z dnia na dzień stała się międzynarodowym fenomenem, a po premierze filmu na festiwalu w Cannes jej kariera wystrzeliła jak z procy. Kulig od paru miesięcy promuje Zimną WojnęStanach Zjednoczonych, gdzie przygotowuje się również do porodu. Widujemy ją na największych branżowych imprezach w USA, w towarzystwie takich gwiazd jak Claire Foy czy Brad Pitt. Niedługo sama zostanie jedną z „tych” aktorów. Dlaczego?

Jak wyjawiła w rozmowie z jednym z magazynów, podczas ostatnich tygodni udało jej się sfinalizować kontrakt z topową agencją, reprezentującą najważniejsze gwiazdy w Hollywood:

Poznałam więcej inspirujących artystów niż w ciągu całego mojego dotychczasowego życia. Promocja „Zimnej wojny” była doskonale zorganizowana. Znanych reżyserów, twórców i członków Akademii zapraszaliśmy na skromne lunche w zamkniętym kilkuosobowym gronie. Zjawili się m.in Spike Lee, Quincy Jones, Dustin Hoffman, Harvey Keitel. Justin Hurowitz, kompozytor „La La Landu” i wielu innych. Steven Spielberg sam mnie zaprosił do siebie. Janusz Kamiński był u mnie na wigilii.Jednym z efektów tych spotkań było sformalizowanie współpracy z Hyldą Queally z agencji CAA, reprezentującej interesy Marion Cotillars, Jessiki Chastain i Cate BlanchettZaczęto podsyłać mi scenariusze. Gdyby to zamieszanie wokół mnie wydarzyło się 10 lat temu, pewnie nie byłabym na nie przygotowana. Mogłabym nie wytrzymać presji. Tymczasem w wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie wspiera, czuję się bezpiecznie – wyjawiła Polityce

Wygląda na to, że do Polski naprawdę nie ma już po co wracać. Chyba, że w odwiedziny. 😉

To będzie poród w hollywoodzkim stylu! Joanna Kulig zapłaci fortunę!

Joanna Kulig przerażona kulisami Hollywood. Co najbardziej rzuciło jej się w oczy?

Oscary 2019: Joanna Kulig i „Zimna Wojna” coraz bliżej nominacji! Jakie szanse mają Polacy?

 


Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×