Szukaj

Oto matka XXI wieku! Joanna Krupa we „Wprost” udzieliła odważnego wywiadu na temat ciąży i porodu! Wybraliśmy najlepsze fragmenty

Joanna Krupa zostanie mamą. Na kilka tygodni przed porodem udzieliła mocnego wywiadu dla tygodnika Wprost. Opowiedziała o swoich obawach, a także o planowaniu kolejnych dzieci. 

Joanna Krupa- wywiad dla Wprost

Joanna Krupa jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Douglas Nunes pierwsze dziecko powitają na świecie jeszcze w tym roku. Od momentu, w którym gwiazda poinformowała o swoim stanie w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, w mediach społecznościowych pokazuje rosnące krągłości.

Zobacz: Joanna Krupa nago na okładce „Wprost”! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuszek i udzieliła mocnego wywiadu

Joanna Krupa na temat porodu

Przyszłej mamie zdarza się też udzielać wywiadów. Niedawno rozmawiała z dziennikarzami tygodnika Wprost. Na łamach tygodnika przyznała, że ciąża, jak na razie przebiega dobrze. Jest jednak coś, co spędza jej sen z powiek – poród, a konkretniej ból, którego może się spodziewać:

Ciąża na razie idzie wspaniale, gdyby każda kobieta spodziewająca się potomstwa czuła się tak jak ja, mielibyśmy zapewne po dziesięcioro dzieci. Ale boje się porodu. Przeraża mnie. Obawiam się bólu. We wrześniu zapiszę się do szkoły rodzenia. Stresuję się, to pierwsze dziecko, może szkoła rodzenia pomoże mi zwalczyć lęki – przyznawała gwiazda.

Modelka chciałaby urodzić naturalnie, ale jeśli się nie da, zdecyduje się na cesarskie cięcie:

Jestem pro-choice, to kobieta powinna decydować o swoim ciele. Ale oczywiście w porozumieniu z lekarzem. Ja słucham swojego, chcę, by moje dziecko przyszło na świat zdrowe. I żebym ja była bezpieczna. Na razie nastawiam się na poród naturalny, ale jeśli lekarz uzna, że konieczna jest cesarka, jego słowo będzie święte.

Przyszła mama przyznała, że jest wierząca, a w swoim codziennym życiu, czuje obecność Boga. Czy ochrzci dziecko?

Tak, mój mąż też jest katolikiem, to dla nas oczywiste.

Zobacz: Joanna Krupa wyprawiła baby shower! Ciążowy brzuszek przykuwał uwagę, ale co z dodatkami? Jaki kolor dominował?

Joanna Krupa – czy planuje dzieci?

Joanna Krupa zaszła w ciążę naturalnie. Zanim to jednak się stało, zamroziła jajeczka, ponieważ myślała, że będzie ich potrzebować. Okazuje się, że nie zamierza ich niszczyć, ponieważ planuje kolejne dzieci:

Chcę mieć dwójkę dzieci. Ale kto wie, może zdecyduję się i na trzecie? Może jajeczka się jeszcze przydadzą? (…) Na razie razie będę ją trzymać, mogą być zamrożone chyba 30 lat. Może ktoś z rodziny będzie potrzebował, może oddam siostrze? Kto wie.

Zobacz: Joanna Krupa pokazała ogromny ciążowy brzuch na jesiennej ramówce TVN 2019. To dopiero sexy mama!


Joanna Krupa nago na okładce Wprost z ciążowym brzuchem

Joanna Krupa nago na okładce Wprost z ciążowym brzuchem

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Joanna Jabłczyńska na baby shower Joanny Krupy

Joanna Jabłczyńska na baby shower Joanny Krupy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×