Święta u Joanny Krupy inne niż zwykle. Dekoracje piękne, choinka gigant, ale Asha najpiękniejsza. Nieład na głowie tylko dodaje jej uroku

Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Joanna Krupa zrelacjonowała otwieranie prezentów. Rozczochrana Asha i jej wóz strażacki to prawdziwy hit! Obrazki rodzinne wprost z domu modelki łapią za serce.

Joanna Krupa i Douglas Nunes mieszkają z córeczką w Kalifornii w pięknym domu, który dzielą z całym stadkiem psiaków – zresztą dzięki pupilom małżonkowie się poznali. Modelka nie ukrywa, że kocha zwierzęta i pragnie, żeby Asha odziedziczyła po niej to zamiłowanie, co się znakomicie udaje. Do tego malutka ma sporo cech znanej mamy.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła Joanna w rozmowie z Twoim Imperium.

Asha od najmłodszych lat jest otoczona psiakami, które niezwykle kocha, ale także jak każde dziecko lubi zabawki. Tylko zobaczcie, jaka frajdę sprawił jej św. Mikołaj w tym roku. Joanna Krupa pokazała na Instagramie otwieranie prezentów.

Joanna Krupa pokazała, jak Asha otwiera prezenty od św. Mikołaja

Joanna Krupa i Douglas Nunes stworzyli godny pozazdroszczenia duet – małżonkowie wspierają się w każdej dziedzinie życia, a kiedy na świecie pojawiła się ich córka, zorganizowali się jeszcze lepiej, żeby móc połączyć wychowanie Ashy i kariery zawodowe. Żadne z nich nie musiało z niczego rezygnować, co zapewne przekłada się na jakość ich relacji.

Kiedy modelka wybiera się do Polski, żeby realizować zawodowe projekty, często podróżuje sama. Może ze spokojem zająć się pracą, bo wie, że w tym czasie jej dziecko, będzie pod doskonałą opieką ojca. Jednak kiedy zbliżają się święta, to pewne jest, że rodzina będzie razem. W tym roku ten czas w domu modelki jest inny niż zawsze. 

Niestety myślę, że będę sama z mężem. Może nie niestety, ale nie będzie to już takie tradycyjne, jak co roku. Że wyjeżdżaliśmy w góry, był śnieg, cała rodzina przyjeżdżała. W tym roku myślę, że będzie bardziej skromnie. Ja będę z mężem i swoją córeczką, i myślę, że będzie bardziej po amerykańsku. On na pewno będzie gotował swoje dania i zobaczymy. Asia pewnie będzie miała problem z choinką i z bombkami, że wszystko będzie chciała zrywać. Dla niej to będzie wow. Ale bardzo chciałabym wyjechać z nią w góry, do domu ze śniegiem – mówiła Jastrząb Post.

Krupa relacjonuje święta na swoim profilu na Instagramie. Nie zabrakło oczywiście momentu, w którym Asha odkrywa, że przybył do niej św. Mikołaj. Modelka pokazała, jak malutka rozpakowuje prezenty. Dziewczynka z fascynacją przygląda się nowym zabawkom, a hitem niewątpliwie jest jej nowy wóz strażacki. Trzeba przyznać, że nie każda młoda dama zachwyciłaby się takim podarkiem.

Koniecznie zobaczcie też słodką, poranną, rozczochraną fryzurę Ashy. Zdjęcia w galerii.


Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Święta Joanny Krupy

Komentarze