Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ona oszalała z miłości! Gigantyczne zmiany w życiu Joanny Krupy wstrząsną show-biznesem [WIDEO]

Joanna Krupa planuje ślub i dziecko


Joanna Krupa planuje ślub i dziecko

Nie da się ukryć, że Joanna Krupa rozpoczęła w niezbyt korzystnej aurze rok 2017. Minione 12 miesięcy przepełnione były bólem, rozczarowaniem i zbieraniem się po rozwodzie z długoletnim partnerem.

Ku zaskoczeniu samej gwiazdy, ostatnie tygodnie były dla niej bardziej sprzyjające i odmieniły jej życie o niemal 180 stopni. Wszystko za sprawą nowo poznanego partnera – amerykańskiego biznesmena, który pokazał Joasi czym jest miłość. Ukochany modelki uświadomił ją również, że życie nie kończy się na jednym mężczyźnie.

Jak sama Asia zdradziła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, sprawy toczą się bardzo szybko. Prowadząca program Top model już czeka na pierścionek zaręczynowy, a przystojny biznesmen marzy o byciu ojcem:

On bardzo chroni swoją prywatność na razie, więc daje mu ten szacunek i za wiele nie mówimy. Ale wszystko szybko się dzieje. Jeszcze nie ma pierścionka, ale wszystko jest super. To jest niesamowite, że w życiu można zacząć rok tak okropnie, tak jak w tamtym roku zaczęłam, a skończyć tak przepięknie. Dlatego też chcę inspirować inne kobiety, że życie się nie kończy na jednym facecie. Ja jestem gotowa [red. na dziecko], a on już dzisiaj chciałby mieć dzieci – wyznała Joanna Krupa.

Jak myślicie, doczekamy się w tym roku zaręczyn, albo co lepsze, ciążowego brzuszka u modelki?

Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Joanna Krupa po raz drugi wychodzi za mąż!

Joanna Krupa po raz pierwszy pochwaliła się nowym ukochanym. To prawdziwe CIACHO! Razem spędzili Sylwestra!

Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 1


Głos rozsądku | 10 stycznia 2018, 01:40

Troszkę chyba za późno na dzecko co z tego że wyglądasz młodo ale matki natury nie oszukasz.pamiętaj dzecko to nie kaprys „celebrytki”


Dodaj komentarz
×